Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány könyvet szeretnétek /...

Hány könyvet szeretnétek / terveztek elolvasni idén?

Figyelt kérdés
Tűztök ki aktuális célt, van esetleg listátok hogy hány illetve mely könyvet/könyveket szeretnétek elolvasni? Vagy inkább a spontaneitás alapján válogattok?

2022. jan. 6. 07:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Nincs cél kitűzve, ahogy alakul. Átlag heti egy. Azt meg hogy mit, nem tudom előre. Ami érdekes megjelenik vagy ami a kezembe akad.
2022. jan. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet. Az a baj, hogy egyetemi kötekezők mellett nehezen tudok fikciós műveket olvasni, de próbálkozok. Az biztos, hogy idén befejezem a Szél neve 1-2-őt.
2022. jan. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 17 darab új könyvem van, amiket mindenképp kiszeretnék olvasni. Egyetem mellet kevés időm jutt rá, sajnos. Nem szoktam nagyon célt kitűzni.

Úristeeen 2. én is a Szél nevét olvasom! :O

2022. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

60-70 körül.


Hogy konkrétan mit mikor fogok olvasni, azt nem tudom, de van néhány dolog tervben, a sorrend majd alakul.

pl. most olvasom az első The Faithful and the Fallen könyvet (John Gwynne az író), ennek a többi részét.

Ha lesz új Jim Butcher vagy Larry Correia, azt abban a pillanatban.

John Carreyrou - Bad Blood (az Elizabeth Holmes/Theranos ügyről szól)

Mizuki Tsujimura - Lonely Castle in the Mirror

C. K. McDonnell - The Stranger Times

Valamelyik Michael Crichton könyv.

K. J. Parker - Sixteen Ways to Defend a Walled City

A második Joe Abercrombie trilógia, a The First Law-t már olvastam.

Miyuki Miyabe - Brave Story

Brian Lee Durfee - The Five Warrior Angels

Marisha Pessl - Night Film

Liz Williams - Snake Agent

Meg mangákat, a Jujutsu Kaisen tervben van, meg a Golden Kamuy, aztán meglátom.

2022. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Hát van egy pár.


R A Salvatore-A hajnal ösvénye


Stephen King-Rémautó, Christine


Robin Cook- Invázió


Aztán amit találok, de a fdntiek mind bele vannak kezdve:S

2022. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs terv, sem irányszám, viszont elsősorban a meglévő kupacot szeretném fogyasztani. Ezeknek csak egy része regény, másik része szakkönyv, mindkettőt szeretem. Regényből most a Witcher van terítéken.
2022. jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 52 van betervezve, ahány hét van az évben. Tavaly is ennyi volt a cél, de sajnos csak 34 jött össze. Spontán szoktam válogatni, mindig van itthon olvasatlan könyvem, de könyvtárból is szoktam kölcsönözni.
2022. jan. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Egy időben volt terv, aztán rájöttem, hogy csak stresszel, hogy nem vagyok még a közelében, vagy esetleg látszik már, hogy nem lesz meg a kitűzött cél.

Az utóbbi időben inkább nehezebb olvasmányok vannak terítéken, így nem is lenne értelme kitűzni egy nagy számot.

Örülnék, ha meglenne kb 50, azt nagyjából tudnám teljesíteni, de inkább legyen élvezet az olvasás, mint verseny.

2022. jan. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

#8 vagyok

Van terv, amiket szeretnék elolvasni. A tavalyi libri irodalmi jelölt könyveket, amiket még eddig nem olvastam, feltétlenül szeretném elolvasni, illetve az Ezentúl lesz banán!, Szevasz novellás köteteket, néhány friss Poket is még várat magára (Háy-Omara, Grecsó pl).

Tervben van még Háy János: Mamikám, Szabó T. Anna: Senki madara

De Steven Saylor ókori Rómában játszódó regény sorozatából is jó lenne még néhány részt.


Most olvasom Kollár-Klemencz László: Öreg banda c. könyvét

2022. jan. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Ahogy gyün."

Nem tervezem, hanem amit találok, meg belefér az időmbe.

A heti 1 nemigen lesz meg, de közelíteni fog.

2022. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!