Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyi volt az az összeg amit...

Mennyi volt az az összeg amit egyszerre könyvre költöttel?

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
30 ezer körül, a Harry Potter sorozatot vettem meg meg még 1-2 könyvet mellé ajándékba, de ebben volt 20% kedvezmény, meg ingyen szállítás meg hasonlók, amúgy lett volna vagy 40 ezer is. Így se volt olcsó mulatság, de nekem megérte.
2021. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1000 Ft talán...

Van vagy 300 könyvem, de legalább a fele ingyen vagy csökkentett áron. (Pl. az Őslénypark legelső magyar kiadása talán 50 Ft-ba került, vadonatújan, utcai árusnál...)

Már évtizedekkel ezelőtt leszoktam arról, hogy nagyobb összegeket költsek könyvre. Elolvasom 1-2, esetleg 3 alkalommal, aztán meg csak a port fogják.

Sokat olvasok, és sajnálnám évente egy-két havi fizetésemet könyvekre költeni. Ha meg már úgyis könyvtárba járok, ahol új könyvek is vannak bőséggel, akkor minek vennék külön saját könyveket? Pénzkidobás annak, aki nem tanyán él, könyvtártól távol.

2021. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A 2021es nemzetközi könyvfesztiválon párommal ketten összesen 61 ezer forintot tapsoltunk el, kB fele-fele arányban. Itthon kiszámoltuk, hogy egyenként meg véve 97 ezer lett volna. Semmi utalvány, es egyik sem ajándék.


Azért soha ne legyen bűntudatod, mert a saját, egyébként nem kajára/lakbér re szánt pénzedből olvasol. Ha mégis, jusson eszedbe, vannak sokan akik az általad említett összeget hetente elverik félkarú rablón.

2021. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!