Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan érdemes könyvet rendeln...

Honnan érdemes könyvet rendelni? Ahol normálisan becsomagolják és nem sérülten érkeznek meg a könyvek.

Figyelt kérdés

Eddig még csak 3 helyről rendeltem. A libristo és a bookdepository nem dobozba rakta, hanem a könyveket szorosan csomagolták be kartonba, nem is lett semmi bajuk a könyveknek. Magyar nyelvű könyveket viszont eddig még csak a könyvmolyképzőtől rendeltem de többet nem fogok. Nekem megérné az a plussz párszáz forint, amivel támogatom a kiadót és nem máshonnan rendelem meg olcsóbban. De az nagyon zavaró, hogy az eddigi 3 rendelés során, összesen 9db könyv közül 2db ért ide sérülésmentesen. Csak beteszik egy dobozba, amiben a könyvek mozogni tudnak, a szállítás során pedig nagyon könnyen megsérülnek. Erre én magyon érzékeny vagyok sajnos.

Honnan szoktatok rendelni ahol rendesen becsomagolják a könyveket?



2021. dec. 15. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Librivel eddig mindig jó tapasztalom volt, többször rendeltem, sosem érkezett sérült könyv.
2021. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Közvetlenül a kiadótól (bár ez sem lehetséges minden esetben), és ha rákérdezel, akkor általában (de nem mindig) felár nélkül jobban becsomagolják.


(Ezért szerencsések azok, akik nagyobb városban, pláne a fővárosban laknak, mert annyi könyvesbolt van, hogy azért előbb-utóbb csak rábukkannak hibátlan példányokra azok, akiknek ez nagyon fontos. De majd érkeznek olyan hozzászólások, hogy őt nem érdekli, hogy sérült, el lehet olvasni a szöveget, és kész. Nekik nem számít, neked és nekem igen.)

2021. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi számít rendes becsomagolásnak.

Én bookline, líra, szukits, delta vision, bookdepository és amazon.co.uk oldalakról rendelek.

Az amazon kivételével eddig mindenhonnan sérülés mentes könyveket kaptam.

Amazonnál volt olyan, hogy mintha a könyv borítója megjárta volna a kecske száját, volt, hogy egy lap negyede ki volt tépve (és képes lexikon volt), stb.

Máshol nem tapasztaltam még ezt.

2021. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Könyvmolyképző tényleg hányadék munkát végez a csomagolásnál, nekem se értek ide szépen. :(


Bookline-ról rendeltem egyszer, elégedett voltam. Libri szerencsére tíz perc sétára van, elég oda megrendelnem, nem kell szállításért fizetnem.

2021. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Libri és Bookline. Velük csak jó tapasztalatom volt,de nekem a könyvmolyképzős könyveim is sérülés mentesen jöttek.
2021. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Libri és bookline rendesen kihozta, Libriél volt hogy 2 napon belül itt is volt a könyv.


Ha külföldit szeretnél, AbeBooks. Használt könyvek, de jó állapotban jönnek, nem egy könyvet rendeltem onnan.


Meg még Amazon is nagyon jó. Hamarabb is jöttek a könyvek amiket kértem. Kiírtak egy dátumot és kb egy héttel korábban már jött is a futár.


A Librito-tól most rendeltem, még várom, hogy érkezzen a könyv.

2021. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokat rendelek bookline-ról és sosem kaptam sérült könyvet, pedig Romániánan lakom, így egy csomó futár kezén átmegy.
2021. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fárasztó96 ***** válasza:
Libri, antikvárium.hu, moly.hu ahonnan rendelek. Moly.hun a mások használt könyveit aránylag jó állapotban lehet megvenni (frissen tartó fóliával betekerve a könyv majd vagy bubis borítékban vagy dobozban feladva)
2023. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]



Libri

2023. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!