Egy régi meséskönyvet segítetek megtalálni?
Figyelt kérdés
Esélytelennek érzem,de hátha.
Anno volt egy mesekönyvem,talán több történetből állt. Régi, olyan 1996 körüli. Ami fixen rémlik:
Egy mese volt,volt benne arany tojás,amiből egy lila bika kelt ki. Óriás volt,és egy falut rombolt le. Majd jött egy sas,ami akkora volt,hogy simán megette az óriásbikát is. A könyv színeiben az arany és a lila szín dominált,mintha a többi rész fekete fehér rajz lett volna. Szerintem orosz vagy szlovák lehetett a kiadó,de magyar volt maga a könyv. Hátha valakinek megvolt. :)
2021. nov. 21. 15:51
2/3 A kérdező kommentje:
Fú de jó vagy! Ez az! Nagyon köszönöm! :)
2021. nov. 23. 06:31
3/3 A kérdező kommentje:
Meg is rendeltem,jó újraolvasni. Meglepően sok mindenre emlekeztem. :D
2021. dec. 8. 10:12
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!