Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tracy McMillan - Miert nem...

Tracy McMillan - Miert nem vagy hàzas cimu konyve most akkor nögyűlölő vagy nem?

Figyelt kérdés

csak mert olyan dolgokat nyom a nők arcaba amit ha egy himnemű mond akkor rogton elhordjak mindenfele incelnek.


De ha egy nő mondja ugyanaz akkor meg oke?


Vagy netán nem csak az incelek frocsogese h problemak vannak a mai nokkel egyre nagyobb gyakorisaggal?


2021. okt. 30. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a probléma velük? Hogy nem úgy viselkednek ahogy elvárt hanem ahogy ők szeretnének?
2021. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hiába vergődsz, akkor sem fogunk harmadik világbeli nőket importálni neked. :) Nem, államilag kiutalt nő sem lesz.
2021. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

harmadik vilag beli nok?


az inceleket taposod es meg rasszista is vagy a tetejebe


en nem lennek buszke magamra


amugy meg semmit sem tudsz rolam

2021. okt. 30. 14:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a könyvet, miért lenne szexista?

(Egyébként semmi rasszista nincs abban, amit a #2-es írt. Ajánlom nézz utána a szó jelentésének.)

2021. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

aki azzal jon h a 3. vilag beli nok egxfajta diszkontalt lehetoseg a ferfiaknak hazassagra azok rasszistak mert abbol indulnak ki h egy azsiai no pl nem olyan jo mint egy feher


kozben meg....hat nem is tudom ki viselkedik momentan noiesebben? egy habzo szaju modern no vagy egy azsiai

2021. okt. 30. 14:37
 6/14 A kérdező kommentje:

ki mondta h szexista a konyv? legyszi me tereld el a vitat


az konyv leirja a noknek h tul valogatosak


tobbek kozott


HAT HOGY MERI!?


kocsog incel


jaaaa hogy ezt a konyvet egy no irta? :O

2021. okt. 30. 14:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a nők viselkedésével drága, meg mindig nem tudom?
2021. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Több ázsiai barátnőm van több ázsiai országból, gondolkodásban gyakorlatilag semmiben sem különböznek tőlem, vagy a skandináv vagy dél-európai barátnőimtől. Felesleges próbáljátok őket bármiben megkülönböztetni.


Igen, válogatós vagyok. Ezzel mi a baj? Mert azt értem el vele, hogy összejöttem a párommal, aki gyakorlatilag tökéletes számomra (a barátom úgyszintén így van a dologgal). Annyira érdekelne, hogy miért probléma, ha valaki válogatós.

2021. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

általában az a problema h egy atlagos no is a felso 10%ba tartozo ferfit akar maganak


mikozben o maga nem eleg h nem tul szep de meg csak nem is noies


azt gondoljatok h a jo pasi nem a legjobbat akarja maganak csakugy mint ti?


a ket igenynek sajnos nincs kozos metszete


mivel a jo pasi megteheti h 20on eves csinos lanyokkal legyen


akkor miert választaná az elhervadt viragokat? Nem arra fog felallni nekunk hogy hany diplomad van. Ez igazabol egyáltalán nem erdekli a ferfiakat.


az azsiai nokrol meg csao beszelsz ossze vissza, en is le tudom irni hogy te vagy a hulye ha mar itt tartunk

2021. okt. 30. 14:57
 10/14 anonim ***** válasza:
És a nők a habzó szájuak😂 értem.
2021. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!