Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valami praktikátok arra,...

Van valami praktikátok arra, hogyha egy könyv túlságosan szétnyílt, hogy kicsit összébb menjen?

Figyelt kérdés

Tudjátok a lapozástól közel 2x vastagabb az eleje, mint a borítója, ahol összefogja a könyvet. Pedig odafigyeltem rá olvasáskor, amennyire csak lehet, nem szeretem kinyitni teljesen. (90-120 fokig nyitom mindig a könyveket)


De egy polcon van, különállóan ez a könyv, nem a többi között és így nem olyan szép.


Lehet esetleg kapni erre valamilyen cuccot, amit ráteszek és összefogja?



2021. szept. 12. 09:13
 1/4 b1812567 ***** válasza:
100%

A gerincére gondolsz szerintem.

Megpróbálhatod préselni, vagy akár szorosan álló könyvek közé tenni hosszabb időre. Szerintem megoldja a problémádat.


De csinálhatsz "haskötőt" is, mint sok bolti könyvön van. Egyszerű gyűrűt pár cm széles papírból, vagy átlátszó fóliából. Körbetekered a könyvet, és hátul összeragasztod. Ha papírt csinálsz, akkor nyomtathatsz rá a könyvhöz illő képet, idézetet. Vagy akár a borítót magát, és akkor megfelelően feltéve nem is látszik, hogy van rajta valami.

2021. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez a borító nyomtatás nagyon tetszik, jó ötlet.

De akkor valamilyen vastag papírból kellene csináljam és azt valahogy meg kell hajtsam úgy, hogy stabil maradjon, hogy összefogja a könyvet.

2021. szept. 12. 11:07
 3/4 b1812567 ***** válasza:
Gyűrűt csinálj, amit le tudsz húzni meg visszatenni rá. Kicsit macerás, de gondolom nem naponta olvasgatod azt a könyvet.
2021. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudsz mutatni arról egy képet?
2021. szept. 12. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!