Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz a címe...

Szerintetek mi lesz a címe Leiner Laura:IOV 2. trilógiájának 3. részének?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lesz benne? Kb. mikor fog megjelenni?

2021. aug. 22. 21:24
 1/6 anonim válasza:
100%
A címére sajnos semmi ötletem nincsen de szerintem az ősz-tél környékén kapunk valamilyen helyzetjelentést róla
2021. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Cím: Jaj nekünk


Miről szól: Kecskefarkú fosógémek támadják meg a tábort, és mindenkit széttépnek.

2021. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ilballodellavita ***** válasza:
90%
Címnek valami fogadj el vagy hasonlóra gondolnék. Tartalom pedig sok sok Sármund, Tahi bevallja hogy megkedvelte őket. Talán megint lehet látogatni és Sára apja jön el bocsánatot kérni plusz valami konlfiktusra tippelek vagy a szürkékkel vagy Szisziékkel. A versenyt meg szerintem vagy megnyerik és dupláznak vagy (ennek jobban örülnék) nem nyernek és Laura ír majdmég egy trilógiát amitől tirlógia lesz a könyvsorozat ha ez értelmes. Infót meg én szeptemberre várnék, és novemberre a könyvet. :)
2021. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
állj mellém
2021. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
novemberben fog megjelenni
2021. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!