Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hódmezővásárhelyen, Szegeden...

Hódmezővásárhelyen, Szegeden hol lehet venni Warcraft könyveket?

Figyelt kérdés
Persze ha egyáltalán lehet még kapni :O.
2010. aug. 29. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

szentes nem jó ?:( xd

amúgy.. bemész könyvesboltba és hogyha nincs akkor tuti megrendelik neked :D

2010. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fúúú, hát szerintem nem lehet kapni igazán őket(max. egyet-kettőt), de Hódmezővásárhelyen a Teszkó mellett van egy Alexandra könyvesbolt, ott érdeklődj(én vásárhelyi vagyok :D). Ugyanilyen boltokban Szegeden is megnézheted(Alexandra, Libri, stb.).
2010. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :). Én is arra a teszkó mellettire gondoltam, de még nem volt merszem bemenni xD. Na majd most :D.
2010. aug. 29. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem találsz sehol sem, akkor majd kérdezd meg valamelyiket, hogy meg tudják-e esetleg rendelni(nem biztos ám, hogy meg tduják, mert az sem biztos, hogy nyomják őket), sokszerencsét :)


második

2010. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam a teszkó melletti könyvesboltban, az eladóval kb. 15 percig kerestük (mert úgy emlékezett, hogy van), de nem volt. Holnap megnézem az interspár mellettit, hátha. Szegeden több szerencsém lenne vajon?
2010. aug. 29. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!