Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon hogy lehet szűrni...

Wattpadon hogy lehet szűrni az ajánlatokat?

Figyelt kérdés
Az oldalak alján, meg a főoldalon vannak ilyen történet ajánlatok, és ott mind ilyen meleg kínai énekesekről szóló fanficek vannak, pedig sosem olvastam olyanokat, és nem is érdekelnek. Lehet valahogy szűrni?

2021. júl. 10. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Javítson ki valaki, ha tévedek, de szerintem nem. Bár én eddig úgy tapasztaltam, hogy olyan könyv ajánlásokat dob be, amilyeneket kerestem. Vagyis általában fantasy-ket meg hasonlókat ajánl. Esetleg nem lehet, hogy még nem olvastál túl sokat Wattpadon és még nem tudja, mit ajánljon?
2021. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Amiket te látsz, azok általában The Untamed fanficek, vagy pedig kínai webregények angol fordításai. Engem nem zavar, mert szeretem őket. Igen, vannak danmei, azaz meleg webregények, de ha zavar, nem olvasod és kész. :)

Nekem is ilyenek ajánl, mert sok ilyesmit olvasok. :)

2021. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én általában fanficet olvasok (Harry Potter stb). De az ajánlatoknál csak ilyen lgbt fanficeket dob be ázsiai énekesekkel. Ilyen Bts, Jengkook, tudom is én. Én nem hallgatok ilyeneket, nem is tudom kik azok. Ha már énekes, akkor ajánljon metálosokról, rockerekről.
2021. júl. 11. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet szűrni. Megadhatod, hogy milyen tageket tiltasz (blocked tags), és oda írd be az ezekhez tartozó, általában használtakat, akkor nem fogja őket mutatni. Nekem folyton az apucis történeteket adta be, nekem meg azokból volt már herótom, mert nem olvasok ilyesmiket. De így sikerült kiküszöbölni őket.
2021. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Nehezen, de megtaláltam. Ezer köszönet mégegyszer!
2021. júl. 13. 05:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasol Darry ficiket is?
2021. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!