Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyiket érdemes elkezdeni:...

Melyiket érdemes elkezdeni: Úri csirkefogók sorozat vagy Széthullott birodalom trilógia?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

Az Úri csirkefogók (fúúú, de béna ez a magyar cím) nem befejezett, ráadásul az író nem is nagyon halad vele. Elvileg depressziós vagy mi. Lényeg a lényeg, annak nem most lesz még a vége. Talán ősszel jön az új, de 2013 óta nem volt folytatás. Nem igazán "megbízható" az író ilyen téren. Van, akit ez zavar. Ha téged nem, akkor kezdj neki.

Nekem az első nagyon tetszett, a másodikat viszont utáltam.


Mark Lawrence ebből a szempontból megbízhatóbb, ez a sorozata is befejezett és ő rendszeresen jelentet meg új könyveket. Ezt viszont még nem olvastam.

Egy másik sorozatát (Book of the Ancestor) elkezdtem, de nagyon nem jött be.

2021. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt nem ismerem, de a Széthullot birodalom nagy kedvencem, angolul olvastam. Ha a témával, stílussal stb. nincs bajod akkor bátran ajánlom, de Jorg minden, csak jó ember nem és ehhez 'méltóan' is van megfogalmazva a könyv, néhol azért pislogtam, hogy milyen nyersen írt le dolgokat. Illetve az elején (nekem) kicsit nehéz volt átrágni magam, sok-sok név, szituáció amit nem mutatott be rögtön a szerző de minden kitisztult később szóval csak eleinte lesz furcsa! :)
2021. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!