Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miről szól nagy vonalakban az...

Miről szól nagy vonalakban az Evernight második része?

Figyelt kérdés
Persze kerestem a neten ismertetőket, de abból nem sok mindent tudtam meg. Valaki aki olvasta részletesen leírná, hogy mi fog benne történni?
2010. aug. 13. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
hú már régen olvastam a nevekre se nagyon emlékszem de arra biztosan emlékszem h megszöktek az akadémiárol és a srácnak akivel a csaj összejött a szülei üldözik a vámpirokat és pont nálluk kötnek ki de nem árulják el nekik h a lány vámpir. az tuti h az akadémiára nem mehetnek vissza a srác miatt merthogy ö meg valami ösi vámpirellenes ligának a leszármazottja vagy valami ilyesmi de a srácnak a szüleinél se nagyon dekkolhatnak mert a csaj meg vámpir.olvasd el nagyon jo:D
2010. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hehhe első válaszoló te a harmadik részét írtad le Xd Én nem nagyon tudok jól fogalmazni, de megpróbálom:)

Szóval Bianca az Evernight Akadémián van, Lucas nélkül. Levélben megbeszélik Lucassal hogy hol és mikor találkozzanak. Eljön a találkozás napja, de találkoznak Charytivel, aki mellesleg Balthazar húga. Szóval Bianca elmondja Balthazárnak hogy találkozott a húgával, és fogadást kötnek. Balthazar időnként kiviszi az iskolából Biancát, hogy találkozzon Lucassal, közben Balthazar keresi a húgát. Bianca és Balthazar tettetik hogy járnak a suliban.

Aztán jönnek a lidércek, és kiderül, hogy Bianca félig lidérc. (Ha elolvasod a könyvet akkor megérted)

Tök sok minden történik még, vedd meg a könyvet mert egyszerűern ragyogó ez a rész!

Am azt elárulom hogy a végén Lucas és Bianca elmenekülnek Raquellel az Akadémiáról egy félreértés miatt, és a harmadik rész már úgy kezdődik hogy Lucas szüleinél vannak a Fekete Kersztnél.

2010. aug. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!