Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legizgalmasabb...

Melyik a legizgalmasabb könyv, amit valaha olvastál?

Figyelt kérdés
a hasonló kérdéseket már mind elolvastam :)
2010. aug. 9. 18:51
1 2 3 4 5
 31/43 Lilith1994 ***** válasza:
Stephen King: búra alatt 1-2 ( aszem a két kötet valamivel több mint 1400 oldal...két hét alatt és olyan jó volt hogy alig bírtam lerakni :)
2012. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
A Millenium trilógia, mindhárom része nagyon izgalmas volt, talán leginkább a második, A lány, aki a tűzzel játszik című.
2012. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

J. K. Rowling: Harry Potter szeptológia

J. R. R. Tolkien: A Gyűrűk Ura

Darren Shan vámpírkönyvek

C. S. Lewis: A Hajnalvándor útja; Az ezüst trón

Philip Pullman: Az Úr sötét anyagai trilógia

Margaret Weis & Tracy Hickman: Dragon Lance Krónikák (Az őszi alkony sárkányai, A téli éj sárkányai, A tavaszi hajnal sárkányai)

Jonathan Stroud: Bartimaeus trilógia

Michael Ende: Végtelen történet

Murakami Haruki: 1Q84



Én az izgalmast úgy értem, hogy pörögnek az események vagy tobzódunk a rejtélyekben.

2012. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
42%
Nekem Dan Brown könyvei voltak eddig a legizgalmasabbak. :)
2012. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
A Tíz kicsi négert tényleg olvasd el. Nagyon izgalmas, letehetetlen.:)
2012. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
olvastam :)
2012. júl. 9. 10:43
 37/43 anonim ***** válasza:

10 kicsi néger ! Tragédia három felvonásban !Öt kismalac!

Szunnyadó gyilkosság !

Északi fény 1-3 !

A 3 testőr !

Dzsungel könyve !

Twist Olévér !

Interjú a Vámpírral !

2012. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Brent Weeks:Éjangyal trilógia. Részei: Az árnyak útján, Az árnyékvilág peremén, Túl az árnyakon. Nagyon ütős, nagyon izgalmas, letehetetlen high fantasy.XD 16 éven aluliaknak nem ajánlott!:D IMÁDOM!
2012. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

J.K. Rowling: Harry Potter 1-7 (többször olvastam mindet)

J.R.R. Tolkien: Gyűrűk ura 1-3 (1-6)

Dan Brown: A Da Vini-Kód

Dan Brown: Angyalok és Démonok

2012. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Hű... Sthepen Kingtől Az...végig borzongtam. 14 évesen megfogott magának s azóta nem ereszt.


Gyűrűk ura igaz a végét utáltam de végig éltem velük. Tiniként sokat olvastam, álmodtam azt a világot


Gerrald Durell Családom és egyéb állatfajták, Halak jelleme Halak, Istenek kertje..végig nevettem láttam az állatokat s a görög tájakat, családi bénázásokat nyári unalomnak indult de nagy kedvenc vált belőle.


ismeretlen középkori szerzőtől Szép asszonyok egy gazdag házban...végig kéjelegtem s együtt táltam a kort s Aranylótuszt a többiekkel. :)


Nagyon szeretem Fable könyveit Nászajánlat, Mesemaraton emlékfutam, aranyhal sorozat stb. Gondolkodtat, nevettet, sírat s végig érzed szívvel aggyal mindennel. :)! 5 csillagos az a nő!


Jane Austen Büszkeség és balitélet, Rejtő Jenő 14 karátos autó,


Legjobb krimi s egyben a legnehezebb is az Umberto Eco: A rózsa neve. Hihetetlenül kell figyelni, érezni, kakodni a neveket, időket, rendeket megércsd s nehezíti az a több tucat oldal latin is ami szinte megőrjít, hogy lapozni kell s nem értem.

Történelmi könyvnek talán a Robert Merle négyrészes sorozata amiből csak 3 részt olvastam: Jó városunk Párizs, CSikóéveink, Íme a király. Nagyon szerettem, végre érthetően átláttam pár részt a történelemből is. :)


Garcia Márquez: Száz év magány az valami hatalmas elbűvölően keveredik mese, történelem, babona szinte elhiszed neki tényleg úgy van mint a könyvben.


Jók voltak s szórakoztatóak tizenéves koromban a képregényszerű Rettentő töri, Tudástár könyvek pl. Terry Deary- Martin Bronw Rettentő Rómaiak, Kegyetlen kelták, nyavajás középkor stb. :)


Borzasztó s szomorú volt Allah és Éva könyve Betsy Udinktól ami a mohamedám vallásban mutatja meg a nők sanyarú helyzetét.


Fantasztikból Terry valamitől a Kaszás aki felcsap szénavágónak mert kirúgták :) humor-fantasi részlegen illetve nem tudom kitől de nagyszerű volt az is A temető könyve egy fiúról kit a temető népe befogad ne öljék meg a J.A.C.K. nevű szervezet, vámpírok, vámpírkapuk, szellemek, gyilkosok, vérfarkastanár, boszorkányok és a virágok ünnepe mikor élők s holtak járják együtt a Macabey táncát. :)


És persze Alan Dean Foster klasszikusa amit sokan lusták elolvasni pedig marha jó: Az út végén a halál....:)

2012. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!