Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak engem idegesít halálra...

Csak engem idegesít halálra Jászon, Az olimposz hősei-ben?

Figyelt kérdés

Egyik nap láttam egy kérdést, az olimposz hőseiről és el kezdtem újra olvasni a sorozatot.

Amikor elsőre olvastam semmi bajom nem volt Jászonnal (vagy Jasonnal). Most viszont olyan szinten idegesít (nem a neve hanem a személyisége, meg úgy a karakter). Piperrel (bocsi lehet rosszul írtam/ragoztam), és Leoval semmi bajom, imádom őket. Hazel és Frank is tők jó. Annabeth, Nico, és Percy pedig a kedvenceim.

Na most ez a Jászon gyerek egyszerűen felidegesít. Lehet csak nekem (akinek esetleg ő a kedvence kérlek ne vegye zokon, nem megbántani akarom, ez csak egy saját vélemény), de szerintem nagyon lenéző, vagy inkább ilyen arisztokrata (aki mindent jobban tud a többieknél, aki azt hiszi ő a legjobb, ergo automatikusan ő lesz a vezető stb). Úgymond visszaél azzal hogy ő Zeusz (vagy Jupiter ki hogy mondja) fia. Percyvel is annyira lenéző volt, mintha bármivel is jobb lenne... Az is zavarhogy állandóan hősködik és ilyen feltünési viszketegsége van.

Szerintetek? Titeket zavar? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Köszi ha válaszoltok



2020. aug. 8. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

bocsi a késett válaszért!

az elején nagyon idegesített, teljesen az utolsó könyv (az olimposz vére) feléig. utána megkedveltem őt is.

szerintem az ellenszenvet inkább a jason-percy konfliktus válthatta ki nálam, mert én imádtam percyt, és imádni is fogom. lehet hogy ezért láttam őt úgy, mint egy negatív karakter :/

bár szerintem a sorozatban nagyon senkit sem lehet utálni, mindenkiben van valami szerethető :)

2020. aug. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is utáltam Jasont nagyon sokáig. Mindig elájult, amikor szükség lett volna rá és az idegesítő szőkehercegként tekintettem rá. Aztán elolvastam a Trias of Apollon sorozatot és ott kedveltem meg.
2021. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!