Szerintetek ez mennyire helyénvaló téma, egy könyv esetében?
Ez eléggé friss ötlet, a napokban jutott eszemben és mindenképp tudni akartam, hogy mennyire problémás ez a téma.
Szóval a történet központjában egy nő állna, akit próbálnak megerőszakolni, de szerencsére segítségére siet egy férfi és annak a felesége. Kiderül, hogy a nő pszichológus és rábeszélni a főszereplőt, hogy menjen el hozzá pár alkalommal.
Egy idő után meghívja a főszereplőt, hogy csatlakozzon ahhoz a társasághoz, akik hasonló helyzetbe kerültek, mint ő. A főszereplő pedig el is megy.
Aztán később a sztoriban valaki elkezdi levadászni ennek a társaságnak a tagjai és ezután inkább egy ilyen nyomasztóbb, nyomozós dologba menne át a történet.
Válaszokat előre is köszönöm!
Már miért ne férne bele? Nincs hosszúsági határ a könyveken. Ha túl hosszú, hogy kényelmesen nyomtatható legyen, egyszerűen két kötetben adják ki a sztorit. Lásd pl. A nyugati utazás, ami két ~500 oldalas kötetben van meg nekem.
Meg aztán könyvsorozatok is léteznek.
Köszönöm az eddigi válaszokat. Még szívesen hallanám mások véleményét is.
Akkor szerintetek az alap ötlet elég érdekes ahhoz, hogy több időt is belefektessek a kidolgozásába ?
Az én könyvízlésem szerint a csoport terápiás részig nem olvasnám el, mivel nem keltette fel az érdeklődésemet, viszont ez a csavar benne, amit beszeretnél rakni nagyon érdekes. Szívesen megismerném a végét, s találgatnám ki lehet a gonosz.
Szerintem írd meg, de legalább is próbáld meg.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!