Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely könyveket olvastátok...

Mely könyveket olvastátok tavasszal és nyáron és 1-2 szóban mi volt a témájuk?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Húha.


Olvastam pár Warhammer 40k könyvet (konkrétan a második 2 Ravenor regényt és az első 3 Horus Heresy-t). Ezek ilyen futurisztikus, űr politikus dolgok. Nagy csaták, nagy összeesküvések, stb. A Ravenor nyomozós ugyan ebben az univerzumban.


Újraolvastam az első 3 Harry Pottert, most olvasom a negyediket. Angolul még nem olvastam őket, szóval itt az alkalom. Gondolom nem kell leírnom.


A 8 legújabb Dresden Files könyvet Jim Butchertől. Természetfeletti, varázsló nyomozó Chicagoban, aki mindenbe belekeveredik. Most jelent meg a legújabb, szóval újra kellett olvasnom őket.


Jess Kidd - Things in Jars. Egy viktoriánus nyomozó csaj szellemeket lát. Szar volt, nem olvastam végig.


Bihari Viktória - Tékasztorik. Magyar egykori videótékás csaj. Blogot írt, ilyen vicces lúzerkedés. Nekem tetszett.


J. A. White - Nightbooks. Gyerekkönyv, egy kisfiút elrabol egy boszorkány. Nem ovlastam végig, nem tetszett.


Cornelia Funke - Inkheart. Szintén gyerekkönyv, egy kislány imádott könyvkötő apukájának fura képességei vannak. Gonosz emberek elrabolják, hogy profitáljanak belőle, meg kell menteni. Nagyon cuki könyv.


Stephen Blackmoore - Dead Things. Halottidéző fickó tesóját megölik. Ki kell deríteni mi történt. Nem olvastam végig, lapos volt. Lehet újra próbálom.


Annyira nem jó termés, de most mivel a Dresden végére értem már lesz kapacitásom új cuccokra.

Tervben van még több Warhammer, a maradék Potter, a lassan kijövő új Articles of Faith (David Wragg), az utolsó Draconis Memoria (Anthony Ryan) meg kb. ezer más.

2020. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval olvastam egy Szaszkó Gabriellát - két szóban: párterápia és párkapcsolatok


Egy Lol regényt (megbántam) - megválás és vitatkozás


Rebecca (magyarul a mandeley ház asszonya, vagy valami ilyesmi) - imádtam!!

A volt feleség árnyékában élni


Outlander 1 - időutazás és kalandok


Outlander 2 - párizs és a királyi család


Tortúra - ez pedig még csak tervben van

2020. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Márciustól olvasva:


Bram Stoker - Dracula

Az erdélyi vámpír gróf története.


Marissa Meyer - Hearthless

Alice Csodaországból ismert Szívkirálynő eredettörténete.


Ransom Riggs - Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei 4 - Napok térképe

A különleges gyermekek ezúttal Amerikába mennek, hogy megmentsenek egy különleges lányt.


Ransom Riggs - Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei 5 - A madarak tanácskozása

A feszültség fokozódik az Amerikai klánok között, és egy régi barát újra felbukkan.


Neil Gaiman - Felkavaró tartalom

Egy humoros és abszurd novelláskötet.


Gaston Leroux - The Phantom of the Opera

Az operaház alatt élő fantom tanítója lesz az énekes Christine-nek, kapcsolatuk pedig váratlan irányba fordul.


G. R. R. Martin - Álomdalok I.

Különböző fantasy és sci-fi történetek gyűjteménye

2020. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Stephanie Garber-Caraval: Scarlett és Tella testvérek akik elutaznak a varázslatos Caravalba,(vándorszínház szerűség) viszont Tella eltűnik, és csak akkor találhatja meg Scarlett, ha megnyeri a játékot.


Stephanie Garber-Legandary: Caraval folytatása Tella szemszögéből(ez sokkal jobban tetszett az 1.résznél)


Marie Lu-Legenda: Észak-Amerika két nemzetre szakadt; a Köztársaság hadban áll a Kolóniákkal, ám mikor a 15éves gazdag tehetség June, és Day a legkeresettebb bűnöző egy véletlen folytán találkoznak rájönnek, hogy ugyanaz a céljuk.


Marie Lu-Született tehetség:Folytatás...


Marie Lu-Bajnok:Folytatás...


Colleen Hoover-November9: Fallon testét(egy tűz eset miatt) hegek borítják, 2évvel a tragédia után találkozik Bennel (1nappal Newyorkba költözése előtt)és megfogadják, hogy 5éven keresztül ezen az egy napon fognak találkozni(november9).

2020. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!