Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Eleged van a Twilight-szerű...

Eleged van a Twilight-szerű könyvekből? Ha te adnád a történetet, miről olvasnál szívesen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eleged van a Twilight-szerű könyvekből, nagyon egyszerűn, olvass másfajta könyveket. Nyilván el sem hinnéd, milyen sokféle könyv van...
2010. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon félreértetted a kérdésemet:) AMi nem arra vonatkozik, hogy ÉN mit szeretnék olvasni, hanem, hogy TE mit szeretnél olvasni, ha már meguntad, hogy minden könyvespolc csak vámpíros könyvekkel van tele. Ha most hirtelen belegondolsz, milyen történet keltené fel az érdeklődésed egy könyv hátulján? Mi az, ami érdekel, amiről olvasnál, de nem ír róla senki. Ha persze meg vagy elégedve az aktuális felhozatalla, akkor a kérdés nyilván nem neked szól:)
2010. júl. 27. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Kfr2mqNyaEE


Ez egy valódi film lesz :D de komolyan :) aug. 18-án fog megjelenni, itt a hivatalos weblapja is: [link]


Szóval: akinek elege van az ilyen hülye vámpíros könyvekből, nézze meg ezt a filmet. Én megfogom :)

2010. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, rengeteg olyan könyvesbolt van, ahol EGYETLEN vámpíros könyvet se látni a polcon...

Értem, mit akarsz kérdezni, de valóban, kissé félreérthetőre sikeredett a kérdésed, a kommented még inkább...

Egyébként én legszívesebben... de nem írom le, mert én szeretném megírni :))

2010. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyen könyveket :) Mondjuk nem a vámpírokra gondolok, de én imádom a misztikus, ezoterikus dolgokat. Legyen szó, gondolatolvasásról, élőhalottakról, reinkarnációról. Azért vásárolok twilighter könyveket, mert tudom, hogy azokban van természet feletti dolog. És ennek köszönhetem életem legjobb könyvét, az evermoret is :) Semmi vámpír ^^ imádom :) De ha valami EGYÁLTALÁN NEM twilighter könyv is felkeltené az érdeklődésem, azt is megvenném. Nem is értem milyen könyvszerető ember az aki nem OO" Annyira gázak az olyan emberek, akik a twilight miatt csak twiligher könyveket olvasnak. Én például imádom a rómeó és júliát, már vagy 7x elolvastam. A verseket, most például Ady a kedvencem :) A Battle Royal is egy isteni könyv és még számtalan vámpír mentes nagyszerű könyvet tudnék felsorolni :) Szerintem teljesen mindegy, hogy vámpír van benne, vagy sem, a lényeg, hogy jó legyen!!


14/L

2010. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de Sade márki-ról, de én éppenséggel róla írok szóval, behogy lopjatok!
2010. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!