Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Akik moly.hu-n tömegével...

Akik moly.hu-n tömegével hirdetnek új, olvasatlan könyveket a boltihoz képest töredék áron, azoknak ez miért jó?

Figyelt kérdés
Nem egy-két, de nem is tíz-húsz, hanem ennél adott esetben akár nagyságrendekkel több könyvre gondolok. Ennyi könyvet azért véletlenül vagy impulzusvásárlás hatására nem vesz meg az ember szerintem. Vagy az illető eleve valahogy olcsóbban jutott hozzájuk, ezért éri meg neki bolti ár alatt kínálni őket? Vagy a hirdetés szövegével ellentétben valójában nem is új, olvasatlan könyvekről, hanem kiolvasott, jó állapotú könyvekről van szó? Nem értem.
2020. febr. 6. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Van ennek jelentősége? Ha tudsz kulturáltan könyvet olvasni, az még több olvasás után sem különbözik az olvasatlantól. Lehet, hogy nincs pénze könyveket venni, csak ha a már olvasottat eladja. Lehet, hogy örökölte, vagy mások örökségét vásárolja fel, és adja el. Lehet, hogy könyvesbolt/antikvárium áll mögötte, és ott is hirdet.


Nekem igazából teljesen mindegy, hogy miért adja el, a lényeg, hogy megvan neki, ha megszerezhetek egy általam keresett, nehezen beszerezhető könyvet...

2020. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ajándékba kapták, de nem az ő ízlésük. És ja, biztos van, aki olvasta, de jó állapotban van a könyv és tovább ad rajta.
2020. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy költözik, nincs hova tennie, pénzzé teszi őket.
2020. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!