Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jobban bejönne az olvasóközöns...

Jobban bejönne az olvasóközönségnek ha olyan regény jelenne meg ami nem vámpírokról vagy farkasemberekről szól? Mostanában ez a divat véleményeket kérnék!

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

engem csak azért érdekel mien könyvet adnak ki h vmi raj filme/sorit csináljanak 8umúgy rühelek olvasni...)

de jó ez a vámpíros téma mert akkor nem lenne vámpírnaplok c. sori

De a twilight jobb lenne ha nem lenne mert véletlenül hányok...

2010. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, ha GYK-es felhasználók nem csak vámpíros, vérfarkasos regényeket akarnának írni. Így az is, ha olyan könyv jönne ki, ami ezeket a dolgokat mellőzi.
2010. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már nagyon unom.A csapból is ez folyik.Szerettem őket,de ez már túl sok.Én örülnék annak,ha nem csak ilyenek lennének.
2010. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten üdítő olvasmány lenne amiben nincsenek vámpírok és vérfarkasok.. Jó még az beleférne, ha csak ilyen mellékszereplők lennének.. De istenem milyen szuper lenne egy ilyen könyv..
2010. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek a többiekkel: már felüdülés lenne valami új ötlet is, nem mindig csak a divatot követni. De jelennek is meg ilyen könyvek, és íródtak már ez előtt is, csak ki kell nyitni a szemünket. Elmenni mondjuk a könyvtárba és rászánni egy kis időt a nézelődésre. Biztos találnál jó nem vámpír könyvet is :)

Amúgy nem mindenki akar GYK-n vámpíros sztorit írni.... én egy afrikai törzsről írok pl. :) És semmi természetfeletti nincs benne, csak a babonáik :)

2010. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amugy en is unom az ilyen vámpiros témát, szerintem aki hisz benne az félhet xD ,de lehet hogy leteznek nem lehet tudni
2011. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!