Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani jó meleg...

Tudnátok mondani jó meleg könyveket Wattpaden?

Figyelt kérdés
Már eléggé kezdek kifogyni,így szükségem lenne újakra.Ha valaki tud előre is köszönöm....A Jikook könyveket pedig kérlek hanyagoljátok,mert Taekook fan vagyok.😇

2019. okt. 22. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Én csak hideg meg fagyos könyveket tudok.
2019. okt. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha-Ha-Ha....Homoszexuálisra gondoltam..
2019. okt. 22. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Muszáj, hogy wattpados legyen?
2019. okt. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem🙂
2019. okt. 22. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Madeline Miller: AKhilleusz dala.
2019. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Melegként mondom, hogy a legjobb meleg/romantikus könyv, amit eddig olvastam az az Akhilleusz dala volt, amit az előző válaszoló is írt.

[link]

(Sajnálom, hogy nincs több a témában, csak az a rengeteg olvashatatlan szenny, ahol a borítón férfi felsőtest van és/vagy gyerekesen van fogalmazva az egész történet.)


Illetve ha lehet képregény, akkor...bár nagyon bugyuta és ha regény lenne, akkor valószínűleg ugyanolyan cancer-szemét-YA regény lenne, mint az összes hasonló...de a rajzok nagyon aranyosak benne:

Alice Oseman: Heartstopper

[link]

2019. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 laszlozoltan válasza:

jaj, olyan ciki erről itt nyilatkoznom, excusez-moi,picinyem.

üdv. zoltan

2019. nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!