Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Molyon az olvasások kezdőidő...

A Molyon az olvasások kezdőidőpontját utólag is be lehet állítani?

Figyelt kérdés
Ha nem jelölöm, hogy épp olvasom, csak utólag, hogy elolvastam, akkor is be lehet jelölni, hogy mikor kezdtem?
2019. okt. 10. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,az évet
2019. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem fogadjak el kihivasoknak. Elobb kezdodott a kihivas mint ahogy regisztraltam de pont a kihivas ideje alatt olvastam 1 konyvet.
2019. okt. 11. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
De lehet hogy hónapot és napot is de én csak az évet szoktam
2019. okt. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, be lehet. Vidd fel úgy, mintha most olvastad volna ("Most olvasom", majd "Befejeztem"), utána meg kattints az olvasás jobb felső sarkában lévő fogaskerékre, és ott át tudsz mindent állítani. :)


Egyébként a Molyos kérdéseket szerintem érdemesebb a Molyon, a Súgunk! nevű zónában feltenni, ott hamarabb kapsz választ szerintem, mert sokkal több Moly nézi, mint a gyakorit. :)

2019. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. okt. 21. 13:27
 6/7 nightlover válasza:
Sziasztok! bocsi a téma eltéréstől, de molyon hol találom a profilokon a kívánság/várólistát?
2019. okt. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nightlover: a jobb oldali listában. Ha mobilról nézed, akkor a jobb felső sarokban van egy lefelé mutató nyíl, arra kattintva előjön ugyanaz a menü, ami gépen ott van a jobb oldalon. :)
2019. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!