Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Moly.hu oldalon ez hogy van?...

Moly.hu oldalon ez hogy van? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy amikor valaki megszerzett egy könyvet, azt miért gondolják, hogy el is adja?

Mármint így szokott lenni hogy “xy megszerezte ezt a könyvet (a könyv címe) “ és kommentbe odaírják pl mennyiért adod? Stb.

Mármint hogy van ez? Ha megszereztem egy könyvet akkor rákattintok a “most szereztem meg” gombra és akkor azt úgy írja ki, mintha el szeretném adni? Vagy hogy van ez? Bocsi ha hülye kérdés.

Előre is köszi!



2019. aug. 6. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván annak is kellett az a könyv, aki a kommentet írta, ezért kérdezett rá.
2019. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rosszul értelmezed a kérdésem.

Én azt kérdezem, hogy miből gondolják hogy eladom? Mármint azt jelölöm be hogy épp most szereztem meg a könyvet. Miért adnám el? Csak azt akarom bejelölni, hogy megszereztem a könyvet, nálam van, nem pedig eladni akarom.

2019. aug. 6. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettem félre, a válasz ugyanaz; kell nekik is a könyv, ezért bepróbálkoznak.
2019. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennek nem sok értelme van.

Ha látom hogy te veszel magadnak könyveket, oda fogok hozzád menni megkérdezni hogy eladod-e őket?

És nem úgy szoktam látni a kommenteket hogy “eladod a könyvet?” Inkább “mennyiért adod?”

Nem értem...

2019. aug. 6. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félrenyomtál valamit. Molyon meg lehet jelölni, hogy eladni szánsz könyveket a gyűjteményedből.
2019. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írt egy gyűjtő, hogy megvenné az egyik könyvemet, szóval van ilyen.
2019. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!