Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Állatos szimulátor kerestetik...

Állatos szimulátor kerestetik ^^ Valaki tud? *. *.

Figyelt kérdés

Valami olyasmi játékot keresek(pc) amiben egy állat bőrébe kell bújni.:) vagy természet fölötti lény, mint pl a sárkány...Még anno játszottam valami I dragon ... stb... játékkal de már nem emlékszem a nevére..:D nagyon jó játék de csak a demója volt meg sajna...most pedig, hogy le akartam tölteni a teljes játékot vmiért nem jó...:S Na nem ez a lényeg...


WolfQuest

Black&White


ilyesmiket néztem még.Ugyan a 2. nem valami szimulátor, de Isten szimulátornak is örülnék nem csak állatnak :D xD


Ha valaki ismer vmi ilyesmit pls írjon!!!++ O.o


pls!Kössy *.*


2010. júl. 10. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Settlers-t. Most jelent meg a 7. rész.

Egy újságban isten szimulátornak írják de eggyáltalán nem az.

A lényeg, hogy te vagy a király és a várat kell építeni, nersanyagot gyűjteni, katonákat képezni legyözni az ellenfelet.

Én nagyon szeretem és ajánlom mindenkinek.

(Nem állat sem isten, de jó)

2010. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sim city 4


Kicsit istenes...


Előszőr a területet építed meg, azután meg várost kell "csinálni". Lehet a kis embereket "kinozni" : Vulkán, meteor, földrengés, UFo, űr robot...



Az első voltam.

2010. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!