Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régi startlap játék mi a neve?

Régi startlap játék mi a neve?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem teljesen, de úgy kezdődött hogy az elején egy barna hajú kék inges srác meg egy fekete/kék hajú rózsaszín pólós lány beszélt hozzánk azt sose tudtam mit ,mert akkor még nem tudtam angolul és igazából ilyen "business" szerű játék volt lehetett választani, hogy "kertész céged" van (ebbe füvet kellett nyírni, levelet szedni) vagy állatkozmetikád (itt ilyen minden féle kezelések voltak meg szőrnyírás) vagy képregény boltod és még voltak mások is amikre nem emlékszem és csináltad a feladatokat és a nap végén kaptál egy értékelést hogy a te céged többihez képest hol van a ranglétrán valami ilyesmi és azt hiszem a stratégiai játékok közt volt de ott nem találtam. Aki tud légyszi segítsen. Előre is köszi a válaszokat. :)

2019. jún. 11. 18:18
 1/8 anonim válasza:
melyik évben volt?
2019. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát talán 2008-2010 körül lehetett
2019. jún. 11. 20:51
 3/8 anonim válasza:

[link] [link]

nézz szét, te jobban fel fogod ismerni :) csodát ne várj az oldaltól, de kiindulni jó

2019. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem el... megvan *-* nagyon szépen köszönöm a segítséget <3 <3
2019. jún. 12. 06:55
 5/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne,de nem találom az oldalon. Mi a neve?:)
2022. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hot shot business volt a neve :)
2022. febr. 14. 22:53
 7/8 Asami válasza:
Sajnos nem egészen így volt, nagyon megváltozott minden.. :(
2023. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Asami válasza:
Emlékszem régen még egyben volt az egyszervolt.hu-val :) Meg lehetett játszani a Boowa and Kwala-val, nem tudom hogy fent van e még..traff parkot is nagyon szerettem, nem veszett el minden de..nagyon kevés játék veszett oda a fejlesztések miatt.. :((
2023. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!