Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a TrackMania...

Mi a különbség a TrackMania United és a United Forever között?

Figyelt kérdés
felmentem a hivatalos honlapra és csak a TM Nations Forever és a TM United Forever volt, viszont az egyik DVD-n megtaláltam a united-t és a united forevert is. a nations forever az ingyenes azt tudom. és a fizetőset hol tudom megvenni?
2010. júl. 8. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem most már csak a Forever változat játszható online. Egyébként némi frissítések, javítások vannak benne, azt hiszem a Foreverben a fizikát is módosították... Én fél éve láttam United Forevert az egyik Tescoban.
2010. júl. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ááá. köszi :D am szívesen megvenném :D csak én még sehol nem láttam. és ha veszek valamit akkor azt csak DVD/CD-s változatban akarom.
2010. júl. 9. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi az off-ért, de szerintem egyszerűbb ha letorrentezed másra is kellhet majd az a pénz.:D én uTorrent-el szedtem le
2011. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!