Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout 3 GOTY kiadásának...

A Fallout 3 GOTY kiadásának mekkora a minimum és maximum játékideje?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
minimum amíg meg nem unod és maximum amikor kivágja a gépedet egy villám
2010. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan 3 hónapja tolom, napi 1-3 óra játékkal. Még most is találok benne új dolgokat.
2010. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

30-40 ora az osszes kotelezo kuldetes (bar ha tudod merre kell menni meg nem is kell az osszeset megcsinalni)


Nekem 110 ora volt (kb mindent felfedeztem, lvl 30, az osszes kuldetest megcsinaltam a nuka coke challengen kivul, + 4 kiegeszito (Mothership Zeta vagy mi nincs meg)) de szerintem 200-300 orat is el lehet vele lenni... En azert hagytam csak abba mert uj jatekok jottek ki, kulonben meg mindig nyomnam...

2010. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 58 óra alatt vittem végig de nem első végigjátszásra minden skill 100 pont plusz 1000 stimpak de én már öreg motoros vagyok.Kezdőknek minimum 4szerese.
2012. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!