Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ikariam-hoz hasonló offline...

Ikariam-hoz hasonló offline játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint írtam ikariamhoz hasonló offline Rts-eket keresnék. Valaki esetleg tudna ajánlani pár jó játékot nem túl nagy gépigénnyel?



Gépem:

Intel pentium g2030 3ghz(2 magos)

amd radeon r7 240 1gb

8gb ram

win7 x64 op.


A normális válaszokat előre is köszönöm.


Amiket ismerek de nem feltétlen ikariamhoz hasonlóak(csak kiindulási pontnak hogy milyet szeretnék) de elnyerték a tetszésem:

The settlers 6-7

Anno 2205

empire earth széria

age of mythology



2019. márc. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A The Settlers 2-t nyomom. :)


Esetleg a 0 A.D.? [link]

2019. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. A Settlers szériából a vége(6-7) jobban bejött mint a 2. :)


a másikat megnézem, köszi. :) Ha tudsz még mond bátran. :)

2019. márc. 22. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Bár körökre osztott stratégiai játék, de a Heroes of Might and Magic széria is egész jó. :)


Egyébként az Ikariamot mióta ismered? :)

2019. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Heroes-ból is 3-6ig játszottam, az is jó. :) Esetleg még valami?


Ami ikariamot illeti 2015 óta, Nemrég tértem vissza alfa-ra meg új szerverén is vagyok. :D

2019. márc. 22. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló offline játékot már nem ismerek. Hirtelen még az Empire of the Galaldur és a Travian jut eszembe, de ezek online játékok.


Én szétnéznék a helyedben az angol Wikipédián a "Real-time strategy video games" kategóriában ( [link] ), ahol 500+ RTF játék szócikke van összegyűjtve. :-)



Egyébként Lambda-n vagyok (a szerverösszevonás előtt Iota-n voltam), a jelenlegi felhasználómat 2013-ban regisztráltam. :-) (Momentán vakációmódban vagyok. xD) Korábban is játszottam már Ikariammal, de nem emlékszem már pontosan mikori volt az első regisztrációm. :-)

2019. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!