Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a játék címe? (többi lent)

Mi a játék címe? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy játék amit évekkel ezelőtt játszottam (kb 9 éve is van már annak) és nagyon tetszett de aztán abba hagytam, viszont most megint elő szeretném venni de sajnos nem tudom a játék címét.Abban a reményben írom ki kérdésemet, hogy miután elolvastátok a játék körül írását valaki felismeri és megossza velem is a címét. :)

Szóval ez egy elég régi játék lehet, nem tudom milyen évjárat de ha tippelnem kellene akkor a 2003-as év köré tippelnék.A műfaja nyomozós, nyomkeresős, misztikus.Van a játéknak 2 főhőse (fiú, lány) emlékeim szerint, akik mindig elutaznak bizonyos helyekre, hogy megoldjanak egy rejtélyt.A játék maga 2 dimenziós szemszögű.A karaktered nem látod soha, csak a helységeket és az egeret, ezzel kell elvégezni bizonyos feladatokat.Egy pálya több helységet tartalmaz és ezek között tudsz váltogatni, mindig oda kell menned ahová a feladatot szólít.Úgy emlékszem, hogy valahol még írja is, hogy mennyi feladatot kell teljesítened, ahhoz, hogy megoldd a rejtélyt.Ha pedig elakadsz akkor van egy bizonyos "tanács" gomb, ami folyamatosan tölt és amikor betölt, akkor megmutatja a következő lépést.Több story is van a játékban, ahány pálya annyi történet.

Az egyik pályán (asszem ez az első pálya), egy kis faluban vagy tanyán vagy, és ott van egy labor is, ahol egy szörny szerű valami kéri a segítségedet.Neki kell segíteni valamiben(már nem emlékszek hogy miben).Arra emlékszek még hogy ez a pálya úgy záródik le, hogy ez a szörny szerű lény bemegy valamilyen gépezetbe ami bekapcsol és így oldódik meg az első pálya.Aztán jön a következő egy újabb rejtéllyel és így tovább...

Továbbá a játék elvisz még minket egy kis faluba, ahol egy temetőben kell megoldani egy rejtélyt, egyiptomba a piramisok közé, valamint egy hófedte vidékre.Ezekben a pályákban is meg kell oldani egy rejtélyt vagy ki kell nyomozni valamit...

Ennyire emlékszek, remélem valaki felismeri és leírja a címét.Persze tudom sok ilyen játék akad így lehet hogy nem kapom meg azt a címet amelyiket szeretném mindenesetre előre is köszönöm annak aki megpróbál segíteni.



2019. márc. 10. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenből millió van az a baj. Steamre menj fel ott pedig a puzzle kategóriában nezegesd
2019. márc. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tipikus point and click meg puzzle játék, de így ez sajna elég kevés, a fent leírt címkékkel lehet keresgélni.
2019. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. jún. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!