Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi olyan jó az ilyen Call of...

Mi olyan jó az ilyen Call of Duty stílusú FPS-ekben?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy sokan le fognak szólni, de nem értem mi abban a jó, hogy két dolgot csinálsz órákig: nyomod a W-t és a bal egérgombot. Mert vannak ilyenek, mint a Half-LIfe 2, ahol nem elég az eszetlen hentelés, gondolkodni is kell. Meg, hogy mitől lettek ilyen népszerűek ezek a játékok? Attól, hogy egymás ellen is lehet játszani? Ugyanez a szitu van ott is, csak ott már a haverod is nyomja a W-t meg a bal egérgombot, és ki hal meg előbb.

És ezt hogy lehet órákig csinálni?!


2010. júl. 2. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez jó kérdés, dettó én is így vagyok vele. Én mondjuk alapból nem kedvelem a multiplayer-t, talán egyetlen egyszer próbáltam még anno a Jedi Outcast-el (vagy 8 éve), odamentem egy másik játékoshoz, hogy na fénykardozzunk egy jót, erre egy kiadós kis párbaj helyett addig villámozott, míg ki nem nyúvadtam. Volt vagy 3 másodperc. Na mondom, f@szom belétek, maradok a singe player-nél. :)
2010. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Én Single és Multi párti is vagyok , nem minden fps-ben próbáltam ki a multit de természetesen a codban amit megemlítettél simán,rég sokat játszottam vele még most is fennt van a 2 és valamikor játszok vele 1-2órát, nemtom mér olyan jó érzés mondjuk egy HeadShot, meg lehet rajta röhögni is xD, de mondjuk a többi játék TPS,RPG,RTS ezeket inkább végigviszem singleben azt levan tudva:D jól esett most TPS-ben végigvittem a Prince of Persia új részét meg FPS-ben a Singularity-t mind2 jó játék :)
2010. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Az hogy hangulatos jól kidolgozott és nem csak a w-t és a BEG-ot kell nyomna hanem mág azért van pár gomb. :P A multit nem nagyon szeretem a sp-t nagyon szeretem. Már várom a kövit :D
2010. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én személy szerint a codokat és a hl 1-2 is szeretem. mindkettőnek megvan a maga szépsége (a codnak a gyilok ezerrel, a hlnek a valamennyivel nyugisabb játékmenet logikai feladványokkal). hangulattól függ hogy mivel játszok.
2010. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az FPS(first person shooter) az egyik kedvenc játék műfajom!És miért olyan jó?Hát nem is tudom... talán azért mert nagyon izgalmasak, nagy jó grafikával vannak ellátva és persze nagyon népszerűek.A Call Of Duty játék sorozat az egyik kedvencem, nagyszerű grafika, akció, a történet nagyon ott van, ja és persze az elmaradhatatlan multi ami nekem nagyon tetszett én a saját gépemen a cod2-el játszottam, mert nem valami nagy atom erőmű a gépem de a haveromnál nagyon sokat játszottam az ujjabb részein is.Miért lehet órákon keresztűl játszani velük, egyszerüen azért mert lekötik a figyelmed és egy otári jót játszol:D Ha nem nem tetszik az FPS akkor ajánlom a wow-ot(World Of Warcraft) nah ott egész nap a gép elött vagy és fejleszted a kocka csávód,amugy nem csak cod létezik fpsben hanem több száz próbálj ki párat majd megváltozik a véleményed róluk:)
2010. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már több mint százat próbáltam.

Amúgy nem tudom, hogy a CoD-ban hol van történet, az egyik pályán még Szovjetúnióban harcolsz, a következőben meg már Normandiában. Fantasztikus...

2010. júl. 3. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs semmi történet a COD-ban

Amúgy a CS:Source is jó játék.

A WoW meg szerintem hulladék. Inkább az Aion

2010. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyszerű: adrenalin a sok robbanás lövöldözés gyors játékmenet ezek amik vonzzák a playereket:)
2010. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szép grafika prögös játékmenet és külömben a z a s d g 4 space jobb egérgomb és még sorolhatnám hogy mit nyumunk
2010. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!