Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez? (Stardoll.com)

Miért van ez? (Stardoll.com)

Figyelt kérdés
Én is tagja vagyok a stardollnak már egy jó ideje és mostanában észrevettem, hogy az üzenőfalon(broadcast)a nem superstarok is szoktak irogatni. Én most jelenleg superstar vagyok, de van olyan dollom is ami nem az és azzal kipróbáltam de nem engedi, hogy elküldjem az üzenetet csak akkor ha befizetek superstarnak. Miért van ez? Miért tudnak egyesek irogatni?
2010. júl. 1. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt lejár nekik a sztárság megcsinálják az üzit a broadcastra, aztán a sztársága lejár, de az üzenet még megy. Ez lehet a megoldás
2011. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vaagy gyémántosak:) (royaliti)
2011. ápr. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
am köszii, de azóta már megvan (: amikor regisztráltak a játékba akkor egyetlenegy napig kipróbálhatják a szupersztárságot
2011. ápr. 25. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
én tegnap regisztráltam de nekem nem volt olyan hogy kipróbálhattam a sztárságot o.O
2011. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!