Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen megoldást javasoltok...

Milyen megoldást javasoltok egy játék bezárására (újraindítás nélkül), ha az totálisan lefagy és az általam ismert egyik módon sem tudom bezárni?

Figyelt kérdés

Biztosan veletek is előfordut már, hogy egy játék lefagyott és sehogy sem tudtátok bezárni. Velem többször megtörtént, hogy egy játék (teljesen mindegy melyik) lefagyott és se feladatkezelővel, se ALT+F4 billentyűkombinációval, se semmilyen más módon nem tudtam kilépni és az volt a megoldás, hogy újra kellett indítanom a gépet, ami nagyon idegesítő számomra.


A feladatkezelővel sokszor azért nem lehet bezárni, mert azt nem tduom megjeleníteni, mivel csak a tálca bukkan fel.


Létezik olyan módszer, amivel minden esetben be lehet zárni egy lefagyott játékot?


Megjegyezném, hogy sok gépemen, más-más operációsrendszerekkel, többször belefutottam ebbe.



2019. febr. 11. 17:56
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:
Windows 10 alatt nekem ilyenkor az szokott segíteni, hogy nyitok egy új Desktopot (Win+CTRL+D). Ha véletlen nem lép rá át a nyitáskor, akkor Win+CTRL+Jobbra nyíl. Ott tudsz nyitni feladatkezelőt és bezárni a lefagyott játékot.
2019. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!