Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miről is szól az Assassins...

Miről is szól az Assassins Creed? Több lenn

Figyelt kérdés
Eddig nem játszottam egyik résszel sem, így az elsőt telepítettem. Eddig azt hittem ez a középkorban/ókorban játszódik, ehelyett egy mai világbeli laboratóriumban vannak, ahol a főszereplőt egy szimulációba(?) kötik aztán úgy lép bele az assassin életbe. MOst akk mi is van? Ez a játék a modern korban játszódik, csak szimuláción keresztül megyünk vissza az időben? vagy hogy?

2019. febr. 3. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"szimuláción keresztül megyünk vissza az időben"


Ez az alap igen, de a későbbi részekben egyre jobban elhagyták még azt a kevés jelenkori részt is.

2019. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

A történet szerint a Templomosok a Földön korábban élő "idegenek" technológiáját akarják megszerezni (az Éden almáját, röviden az almát, nem Iphonet ;) ), hogy uralkodhassanak az emberek felett ezáltal hozva békét és egyensúlyt, minthogy az ember masszívan ön,- és környezetpusztító.

Ezt akarják megakadályozni a bérgyilkosok (assassinok), ők az elme és az egyén szabadságában hisznek.


A játék története szerint a jelenkori templomosok, hogy felkutassák az éden almáját, korábbi assassinok leszármazottjainak az emlékeit akarják megszerezni és így rábukkanni az almára (mivel ezt folyton ők dugdosták el előlük).

Van egy gép, az Animus, amivel a jelenkorban lévő ember tudata átélheti egy korábbi ősének az emlékeit, így kerülsz vissza az időben. Ez a mostani részeknél már erőteljesen haldoklik, elkanyarodott a franchise ettől a vonaltól.

2019. febr. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Előttem lévők jól összefoglalták. Annyival egészíteném ki, hogy a játékvilág tudománya szerint a DNSedben az össes ősöd emléke el van raktározva, későbbi részekben kapunk erre utalást, ha szemfüles a játékos és minden apró dolgot szeret elolvasni. A gép meg ezeket az emlékeket nyeri ki a DNSből és alkotja meg.
2019. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Még annyit, hogy az elején, amikor a csapos assassin felkel az animusból, elmondják ugye neki hogy ő assassin leszármazott stb, akkor ő ezt mondja erre: Im not assassin. Not anymore. - Tehát tudott róla hogy assassin ősei vannak?
2019. febr. 4. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!