Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene valaki elakadtam a...

Segítene valaki elakadtam a Cod 4-ben?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom hogy ma megvettem a CoD 4-et és most Single Playerben egy meszterlövészes küldetésnél nem jutok tovább.Most megkéne ölnöm egy pasit a mesterlövész puskával de rákéne közelíteni de nemtudom hogy melyik gommal kéne..


amúgy ez van a képernyő közepére írva:


"Press forwards or blackwards to adjust zoom" és ez nemtudom mit jelent mert nem vagyok angolos:(?


2010. jún. 30. 14:30
 1/10 A kérdező kommentje:

itt egy kép:

[link]

2010. jún. 30. 14:33
 2/10 anonim válasza:
100%

"Kényszeríti acsatárokat vagy feketecsatárokat beállít függőleges emelkedésre"


Vmi ilyesmit jelent, kezdő angolos vok D:


Régen játszottam vele, de vay az egér jobb gombja, vagy a görgővel tudod(rákatt)

2010. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem jó egyik se.már a fejemet verem a falba.Mindjárt összedől a ház:D
2010. jún. 30. 14:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

második: angolt nem lehet szavanként fordítani, mert hülyeséget kapsz. Webfordítóval is.


kérdező: forward gomb vagy backward gomb kell [nem blakcward], ami előrét és hátrát jelent. Ilyen gomb a billentyűzeten leginkább a fel- és lemutató nyíl lehet, vagy a plusz és mínusz gomb. Más párokat nem tudsz találni sem amivel ellentett műveletet lehet elvégezni, és ha erre nem gondoltál, valószínűleg ki sem próbáltál a betűkön vagy számokon kívül mást :D

2010. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utólsónak:ez igaz:D megnézem hogy jó-e
2010. jún. 30. 15:45
 6/10 anonim válasza:
Az van h zoomolni kellene (alap konfigon asszam page up/down illetve görgő). Remélem segitettem.
2010. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na végül a W és az S volt a jó:D hogy arra nem gondoltam.Köszönöm mind a két választ mind a 2-en kaptok egy zöld fikuszt:D
2010. jún. 30. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:
lol régen röhögtem ilyen jót D
2010. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gyengén tolod, ha már ott vagy. Mostanra már ki is játszottad, mi?
2010. jún. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát 4 óra alatt jutottal el oda.de amúgy elég sokat játszok a Battefield 2-vel meg a Battlefield Bad Company 2-vel és a Bf meg a CoD nem nagyon külömbözik.
2010. júl. 1. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!