Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem indul az Assassin's...

Mért nem indul az Assassin's Creed 2?

Figyelt kérdés
Most töltöttem le a skidrowos verziót, le is crackeltem, és azt írja, hogy: An internet connection is requied to play this game. Failed to connect to the Ubisoft master servers. Please verify that your internet connection is functional and try again. Nem tudom mi lehet a baj, lécci segítsetek!
2010. jún. 29. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt írja "Internet szükséges a játékhoz. Nem lehet csatlakozni az Ubisoft mester szervereihez. Nézd meg az internet kapcsolatodat és próbálkozz újra."
2010. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok, engem az érdekelne, hogy hogy lehet megoldani a problémát, mert a nettel semmi baj nincs.
2010. jún. 29. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Több lehetőség áll fenn: Number One: Rosszul crackelted meg, nem olvastad el a readme-t, vagy tudom is én már hogy hívják a telepítési útmutatót, csak bedobáltad a fájlokat, aztán had menjen. Ebben ez esetben a readme-t el kell olvasni, és úgy cselekedni. Kettes számú lehetőség: Alapból rossz a crack, tölts le egy másikat, és próbáld meg. De kérnék valamit: a légy szíves rövidített alakját (légyszi), GY betűvel írd, ne két cc-vel, mert a művelt emberek többsége agybajt kap tőle, mint én is.
2010. jún. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Assassin(L)
2010. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert igen durva másolásvédelme van. Talán meg lehet kerülni, nem értek hozzá. Egyébként szerintem 8ezerből már meg lehet venni, és annyit megér.
2010. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy mondja az előző válaszoló elég durva védelme van. Mármint ez egy olyan új dmr-rendszer amit most használnak a világon legelösszőr. Az elve hogy amint játszani akarsz vele a játék FOLYAMATOSAN felcsatlakozik az ubisoft szerveréhez. És ha egy kis zavart is észlel (nem eredeti a játék) Egyszerüen kidob... Nálad is ez lépett fel, és hiába tökéletes a net, a játékod nem az. Asszem már létezik jó crack de nem tudom h hól . Szerintem tényleg megéri megvenni nagyon jó kis game. :D
2010. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, csak egy baj van: az nem játszhat normálisan jó játékokkal aki csóró családba született? egész életembe gyűjtögettem és 30 ezrem van most. Én nem olyan családba nőttem föl hogy milliomosak a szüleim...

Amúgy meg sikerült megcsinálni, rosszul crackeltem, de amúgy a SKIDROW-os crackel müxik.

2010. júl. 1. 18:48
 8/11 anonim válasza:
Nem nem nekem is ugyan ez a bajom teljesen ugyan ez csak annyi különbség hogy én megvettem (5000ft) és ugyan ezek a dolgok vannak nálam is itt semmi nincs a crack-al meg a readme meg angol szoval nem hinném hogy ez a gond. Nekem először a frissítés-el volt baj de utánna frissítettem ugyhogy az már nem volt baj akkor elíndytottam és teljesen ugyan azt irja ki.
2010. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
tudna valaki segíteni nekem nem találja az ubisoftgamelaunchert ez mért van??
2011. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 attilagametech válasza:

Ahoz fűzve hogy vegyem meg a játékot.....én nem vagyok csori de nem is fogok múló,haszontalan dolgokra pénzt kidobni.

Amugy én is nagyon szeretném végig tolni.

2012. jan. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!