Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítene valaki a CoD4-el...

Segítene valaki a CoD4-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a játékot crackkeltem is mégis amikor el akarom indítani kiír valami hibaüzenetet. Mi lehet a baj?
2010. jún. 29. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg az, hogy nem jogtiszta. Ha eredeti volna, felhívhatnád a kiadó terméktámogatási osztályát, de mivel b@sztál megvenni, ne nyafogj, hogy szar. Töltsél le másikat, vagy irány a bolt.
2010. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha még azt a kib@szott hibaüzenetet sem írod ki nehéz lessz. De én is azt mondom irány a bólt... (99,9%h semmi baja nem lessz+ nem kell tört verzióju kreténekkel játszanod...
2010. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

itt az üzenet:Run in Safe Mode?

It appears that Call of Duty 4:Modern Warfare did not quit properly the last time it ran.

Do you want to run the game in safe mode?

This is recommended for most people.

it will change your system settings but not your controls.

2010. jún. 29. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot és normálisan fog futni
2010. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen ez a RELOADED verzió ha jól tom, csak a multi megy a single sajnos nem megy (tapasztalat), ja és azt irja ki (mivel egyszer már kilépet úgy h nem csinált semmit) h elinditsa-e biztonságos módban( ez olyan csökkentett módnak is megfelel , grafikai szint csökkenése illetve a rendszer kompatibilitásának megfelelően). Végszó a multi megy normálisan az sztem úgy is jobb mint a single.
2010. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kösz szépen. végre egy értelmes ember
2010. jún. 30. 01:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Te most viccelsz? Azért ez már tényleg gáz, ha ennyit sem ér meg neked, ha egyszer a hobbidról van szó.


[link]

2010. jún. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz. Amúgy már megvettem de szokásom minden játékot letölteni és kipróbálni mielőtt pénzt adnék érte, mert már volt hogy egyszer-kétszer pofára estem.De természetesen én is szeretnék hozzájárulni ahhoz hogy a fejlesztőcsapat a játékokból befolyt összeget új, izgalmasabb játékok fejlesztésére fordítsák és ezáltal új kalandokkal járuljanak hozzá szabadidőnk élvezetéhez.
2010. júl. 3. 01:38
 9/9 Tóth Renátó válasza:
ugyan ez a gonf van,az eredetivel is,akkor mi van?
2017. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!