Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A wowot miért nem tudom...

A wowot miért nem tudom feltelepíteni? (lent)

Figyelt kérdés

Laptopom van és azt irja ki,hogy The installer was unable to read the file "E:\Installer Tome.mpq". This error may be caused by problems with the media or drive at E:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the installer. (The data being read was "Repack-MPQ\Data#terrain.MPQ\World\Maps\Kalimdor\Kalimdor_38_26.adt", and the error code was 38.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::Read)


Köszi elöre


2010. jún. 28. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy karcos a lemez?
2010. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy karcos a lemez, vagy valami másért nem tudja a telepítő beolvasni azt a fájlt. Jobban jársz, ha belépsz a battle.net-en az accountoddal, és a WoW kezelésénél le tudod tölteni a játékot. Nem kell külön a kiegészítőket feltelpíteni és patchelni, hanem egyből a fullra patchelt változatot kapod. Függ az interneted sebességétől a dolog, de szerintem előbb végzel mint telepítéssel... Ha viszont mobilneted van, akkor lehet hogy nem jó ötlet amit írok, mert azonnal lehasználod a havi keretet...
2010. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem karcos a lemez.
2010. jún. 29. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!