Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy játékot PC -re de...

Keresek egy játékot PC -re de nem jut eszembe a neve valaki esetleg?

Figyelt kérdés
A lényeg a játékban hogy átkerülünk egy másik világba egy városba ahol szuper képességünk lessz hatalmasat ugrunk nagyon gyorsan futunk ezeket kell fejleszteni erősek vagyunk és még sok képesség. Emellett van fegyverünk is. Kijutni ebből a világból pedig egy ajtón tudunk ami kivisz a való életbe ahol pedig valailyen űrlények ellen harcolunk. A játékban különböző küldetéseket kell csinálni.
2019. jan. 6. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Saints Row talán. Harmadik vagy negyedik része.
2019. jan. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Saints Row 4 hogy egész pontosak legyünk. Jó game épp én is tolom így tudom hogy ez az. :D
2019. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ez tényleg a Saints Row IV lesz. (Ami nem rossz játék, de számomra csalódás volt, különösen, mert Steelport-ban játszódik, amelyet továbbra sem tudtam túlzottan megkedvelni, illetve tartalom terén is inkább hat egy masszív kiegészítőnek, mintsem egy teljes értékű folytatásnak.)
2019. jan. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm srácok
2019. jan. 6. 21:52
 5/5 anonim válasza:

Szuper játék, nagy kedvencem! :)

Ha érdekel, a Vaterán most van fent belőle egy új, bontatlan Game of the Century Edition, nagyon jó áron: [link]

Jó játékot! :)

2019. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!