Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kéne egy kis segítség a...

Kéne egy kis segítség a Singularity-hez! Hogy kell kinyitni az ajtót?

Figyelt kérdés
Még az elején vagyok, a Devlinnel megyünk, és elérünk egy ajtóhoz, amit nekem kell kinyitni (find a way to open the door), miközben a Devlin öli a zombikat. Hogy kell kinyitni az ajtót?
2010. jún. 28. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
a hátad mögött van egy szellőző oda bemész át a szellőzőn ott lesz egy fél zombi azt megölöd elmész az ajtóhoz szétlövöd a lakatot és tádááááááá.(ha nincs szellőző akkor rossz ajtóra gondolok)
2010. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen így van, közben rájöttem. Köszi! :) Már eljutottam odáig, hogy megölik a Devlin-t, csak sajna meghaltam.
2010. jún. 28. 16:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy kell kúszni? :D
2010. jún. 29. 19:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Most vmi főellenségnél vagyok... egy ilyen elég nagy darab zombi aki hordókat dobál rám, amiket el kell kapnom és visszadobni rá. Már 3x meghaltam, mert elfogyott az életem. Meddig kell azokat dobálni rá? Valaki tudja? :)
2010. júl. 3. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor megdobod párszor, leesik a kék fényfoltot védő páncél, azt kell lőni(a kék foltot) aztán egy pöröllyel fog neked esni, ott pedig miután ütött szét kell lőni a tarkóján a kövi foltot.
2011. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!