Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ilyen/ mi ez a játék?

Van ilyen/ mi ez a játék?

Figyelt kérdés

1. Sporttal kapcsolatos játék. A nyitó képernyőn többféle sportágat választhatunk, mint célbalövés, bicikli, futás, stb. Még 10 éve DOS alatt láttam suliban, szóval a címét nem tudom. De sokféle közül választhattunk az biztos.


2. Egy lövöldözős játék. Erre sem sokat tudok mondani. A vezetett karakter én voltam (magamat tehát nem láttam) egy raktárépületben kellett lelövöldöznöm embereket, elvettem a fegyverüket (azután cserélgethettem az övéikkel is az enyém) Ha megsérültem szérumot vagy elsősegély dobozt kerestem, hogy megyógyuljak.


3. És lenne még egy kérdés, olyan játékot keresek, ami könnyen irányítható, izgalmas, szép a grafikája, lehet benne utazgatni is (a küldetések miatt) és nem csak arról szól, hogy öljük halomra az ellenséget fegyverrel vagy puszta kézzel.


Köszönöm a segítséget.


2010. jún. 28. 14:14
 1/6 anonim válasza:
szerintem a kettes a Halo
2010. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Halo-ban van olyan, hogy nagy fadobozokra is fel lehet ugrálni, és ha az emeletről leesel, nem lesz bajod? (a játék csak azon szintjét ismertem)
2010. jún. 28. 14:35
 3/6 _95 válasza:

3-nak ajánlom a GTA játékokat. :)

Nekem legjobban a San Andreas jött be meg a IV.

2010. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az első az nem ilyen olimpiás játék volt? volt régen egy olyan dosos játékom "summer games/vagy summer olympic" vmi ilyemi volt a neve... a summer benne volt azt tudom =D
2010. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az ajánlásokat.

Utolsó: igen, olimpiás volt, azt hiszem. :P

2010. jún. 28. 23:11
 6/6 anonim ***** válasza:
1.Summer editions/events/games?
2010. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!