Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb? WOW

Szerintetek melyik a jobb? WOW

Figyelt kérdés

Én most egy palát húzok, blizzikén, 80ra, de szerintetek mi legyen a következő? Shámi, vagy Priest, vagy Warlock?

Indokoljátok.

És írjátok le ezeknek a karakteeknek az elnyeit, hátrányait, és hogy mennyire kell tudni őket kezelni, vagy csak sima "3 gombos " karakterek?


2010. jún. 28. 10:40
 1/2 A kérdező kommentje:

bocs a helyesírási hibákért.

megviselt a billentyűzet

előnyeire, hátrányaira vagyok kíváncsi a karaktereknek.

2010. jún. 28. 10:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a sámánt szeretem a legjobban, pedig egy wari a main karim. Fejlődés is egyszerű volt vele. Pvp-zni is jó vele, de csak enha ágon (elemként addig élsz amíg a közeledbe nem jön valaki, hiába a thunderstorm) :D

Pve-re viszont restoként használom és nagyon jó, bár nem túl bonyolult vele healelni (igaz egyik kaszttal se nehéz). 25ös altos, pugos raiden nem nagyon engedem el a chain heal billentyűt. :D

Bc-ben pedig nagyon durva volt duelezni is a resto ággal, imádtam szívatni a rúgókat, pedig nem s3-s4be szaladgáltam vele akkor se.

Warihoz képest egyszerűbb kezelni, de szerintem élvezetesebb.


Papom már pre bc óta megvan, de sose használtam nagyon, engem nem fogott meg, igaz sose raideltem vele komolyan. Shadowként használtam/használom és igazi 2-3 gombos kaszt. De attól még jó. Pvp-zni nem szoktam vele. Max ha belefutok egy allisba akkor játszok vele, sajnos nincs jó gearben így nem tudok nyilatkozni róla komolyan.


Lockom meg nincs, vagyis lvl30 feletti.

2010. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!