Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el a sims 3, crackel...

Nem indul el a sims 3, crackeltem is meg minden, miért? FONTOS!

Figyelt kérdés
kijön az inditopanel, rákattintok az inditásra, a panel bezárul és ennyi. nem történk semmi. :S:S segitsetek pls!!!
2010. jún. 27. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
tölts le egy autocrack-es verziót, ezt pedig töröld le. az biztosabb, mert megcrackeli magát, és akkor fut azonnal. Mivel nem látom nem tudom megmondani :'D Lehet hogy rossz a crack-ed? Kicseréltd az ikont a crackelés után?
2010. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen de 3hónapig működött.most ujratelepítettem meg ujra letöltöttem. okozhatja ezt vírus?
2010. jún. 27. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Elmondom mi okozza: A Sims egy fos. :)
2010. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fosnak mondja aki nem látta mire képes a 3 kiegekkel XD

akkor... hmm... vírus nem okoz ilyet... esetleg nincs elég memória a futtatáshoz? Bennvan a virtuális meghajtóban az indító? (azért jó, mert nem használja a lemezmeghajtót)

esetleg próbáld meg nem a panelből. Menj bele a mappájába, fejből nem tudom mi, nem az én gépemen van XD és a nem indítópaneles exe file-t indítsd el. Akkor közvetlenül a játékot éred el. Telepítettél egyedi kiegeket? Lehet hogy gázt okoz a játékban, bár ennek minimális az esélye... ha nem jön össze sehogy, akkor tölts le egy másik verziót, hátha... bár azt írtad működött...

esetleg, ez van nálam, a kettes sims-nél: mivel nem elég nagy teljesítményű a gépem (probléma később is jelentkezhet, mert használódik pl. a táp is) kikapcsolom a vírusírtót.

Egy másik megoldás: töredezettségmentesítés. Csináld meg a C-n, vagy amin a sims van. XP esetén a vezérlőpult/számítógépkezelésben 7-esen nem tudom, ugyan olyanom van, de cleaner-t használok xD

2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"fosnak mondja aki nem látta mire képes a 3 kiegekkel XD"


Erre nem is tudom mit mondjak(?). Mire képes kiegekkel... Hogy oda ne rohanjak.

2010. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!