Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diamond Rush játékban nem...

Diamond Rush játékban nem tudok megcsinálni egy pályát segít valaki;D?

Figyelt kérdés

A Nokia telefonon van egy ojan játék h Diamond Rush és van 3 ijen kristály vagy micsoda és a Siberia vagyis a legalsó kristálynál elakadtam az utolsó előtti előtt pályát nem tudom megcsinálni azt hogy kell? sehol sincs kő ahol van onnan meg nem tudom elhozni ez lenne a kérdésem.

Előre is köszönöm a válaszokat


2010. jún. 26. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:
nem az utolsó előtti hanem az előtti:S csak ha ode írome gymás után nem adja ki:S
2010. jún. 26. 21:45
 2/7 csecse132 válasza:
Szia ! Nekem is megvan ez a játék,és én is sokáig nem tudtam a megoldást.Aztán sikerült :) És tudom melyikről beszélsz :)Azt kell csinálni,hogy tudod,ahol van a kő,azt el kell húzni,addig,ameddig csak lehet,úgy,hogy ne essen bele a "gödrökbe",vagyis a gödrökön áthúzod,azzal a pókhálóval,tudod,amit "Bajorországban" vagy hol szereztél :) Aztán elmész azon a helyen a hely végére,ahol tudod,olyan sok ilyen olyan izé van,ami felrepíti a köveket,meg mindenfélét :) Egy olyat is elhúzol,addig ,ameddig a követ,csak a legutolsó "gödörbe" beletolod :)Aztán a követ rátolod a repítős izére,aztán a követ felrepíti addig,ameddig lehet:) És msost jön a legnehezebb feladat : Tudod,még van egy ilyen repítős bigyusz :) Ott az első "gödör" felett,ott is van egy ilyen repítős :) Azt addig tolod jobbra,ameddig a "kapuhoz"(ami zárva van) ér :) És már nem birod tovább tolni :) Aztán átmész a kapu másik oldalára,és ráállsz arra,amire kinyílik a kapu(te magad ráállsz :) És a pókhálóval magad elé húzod a repítőt :) Aztán ugyanúgy oda tolod,ahova a követ,meg a másik repítőt :) Aztán 2-ővel átolod a másik repítő fölött,és a követ ráhúzod a repítőre,amit áttoltál :) és onnan meg elhúzpd,arra az izére,amire kinyílik a kapu.És ennyi lenne,remélem érthetően magyaráztam,és remélem sikerrel jársz :) Ha mégsem,de aggódj,írj egy e-mailt,ha nem sikerült,a csenge.sorban@citromail.hu e-mailre,vagy ide :) De inkább az e-mailemre,és szivesen segítek,még tovább,de az utolsó szintet,a 10-est még én sem tudtam megcsinálni :( Remélem,te megtudod majd :) Üdv. csecse :)
2010. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!Megvan!!!!!! Kösziii!!!!!! aztamindenit de örülök!!!!

NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!! húúúú

2010. aug. 15. 21:27
 4/7 anonim válasza:

Sziasztok!


A nyolcadik pálya végét,hogy kell megcsinálni azt a békát sehogy sem tudom leütni?


Előre is köszi a válaszokat

2010. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
a Szibériában
2010. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is van egy kis gondom ezzel a játékkal. Bajorországban az 5. pályánál van egy olyan rész ahol van egy vízzel telt medence és annak szélénél van egy csapóajtó amire rá kell dobni a követ hogy kinyíljon a szemközti ajtó, de akárhogy próbálom a kő beleesik a vízbe így nem tudom kinyitni. Légyszi segíts ha tudsz!
2011. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timcsike9 válasza:
Sziasztok!!:)Nem tudom megcsinálni Szibériában a 10. szintnek a leges legvégét!Ha valaki tudja írjon!!:)
2012. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!