Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a játék?

Miért nem megy a játék?

Figyelt kérdés

A játék Star Wars Empire at War feltelepítem és utána felrakom a Stargate - Empire at War: the pegasus chronicles

módot és elindítom. Kijön egy kép utána egy videó majd bajön az egér és bal alul kiírja hogy loading. Majd egyszer csak kilép. Miért van ez? De az alap játék is így van az is kilép.


2010. jún. 26. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
melyik fájlkokat crack el ted?
2010. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ööm már megoldódott:D rosz volt a crack fájl szal egy másik crackot kelett keresnem:P... de még nem tom hogy a várost mikor kapom meg benne mert elvileg benne van és játszani is lehet vele...
2010. okt. 13. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem pont ez volt ezért kérdeztem.és milyen város?
2010. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát tudod atlantisz.... Néztem róla youtuben videókat és benne volt meg a zpm-eket is megkapom elfoglalom benne a replikátorok bolygólyát a földön van atlantiszi expedíciós izém is akkor az a bolygó is megvan amin atlantisz van de sehogy nem kapom meg a várost:/
2010. okt. 16. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom az "a galaxy divided" modot.Nekem az van fenn naon jó.
2011. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!