Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Harry Potter Years 1-4:...

Harry Potter Years 1-4: szerinted milyen?

Figyelt kérdés
Tetszett? Kevésbé? Kíváncsi vagyok a véleményekre. Köszi előre is! :)
2010. jún. 26. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen Legós játékokat. Eddig az összes félét kivittem, de ez a Harry Potteres nem tetszik.
2010. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, pedig én azt olvastam- ahova eddig felkerült tegnap óta- hogy nagyon jó, a Lego-mezőny eleje felé van :) Már megrendeltem, kíváncsi vagyok, milyen lesz. Nekem eddig még nem volt dolgom Lego-játékkal, de nagyon megtetszett... bár a futár még nem hozta ki, elvileg tegnap kellett volna :/
2010. jún. 26. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is meg szeretném venni,jónak tűnik:).De sajna PSP-re csak 07.09-én jelenik meg:(Wii-re meg nem akartuk megvenni,mert arra már kaptam egy másikat,és különben is,ha jól tudom,a PSP-re kicsit olcsóbb lesz,mint Wii-re:)Én sem játszottam még Legossal,de szerintem nagyon jó lesz:)
2010. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a demót próbáltam ki, de mint írtam nem igazán nyerte el a tetszésemet. Pedig láttam az összes HP filmet.
2010. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

PSP-re egyébként mindig lerövidítve mennek a játékok, nem? :) Legalábbis az Indiana Jones úgy volt, ha jól tudom.


Utolsó: én a demót nem próbáltam, csak megnéztem egy csomó videót Youtube-on, azok alapján pedig szupernek tűnt. Egyébként én HP-rajongó vagyok, tehát ez nagyban közrejátszik abban, hogy meg akarom szerezni.

2010. jún. 26. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!