Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Másolt Xbox360 játékaimat...

Kevin42 kérdése:

Másolt Xbox360 játékaimat eltudom adni?

Figyelt kérdés
Van 5 játékom, de már vagy kijátszottam őket, vagy nem tetszenek, szeretném eladni őket. Feltettem teszvesz-re, még hova tudnám feltenni? Mennyi az esélye, hogy megveszik? Ugyanannyiért árulom, amennyiért vettem, szóval nem szándékozom keresni rajta. Szép zöld tokba, borítóval, cd matricával...
2010. jún. 26. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Max 100 Ft / dbért (megjegyzem, ennél még a PK is több, és ha nem tudnád, ez illegális, lemásolni és játszani vele, az 1 dolog, de kereskedni vele ....)
2010. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem kereskedek vele, csak már nem kellenek... Na meg nem Én írtam ki.
2010. jún. 26. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Megvetted = Kereskedsz vele

érted?

2010. jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, de nem keresek rajta.
2010. jún. 26. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedd le a teszveszről, ez illegál. Attól hogy nincs rajta profitod, még kereskedsz vele. Másrészt szerintem nem fogod tudni eladni, ha valakinek másoltan kell, szerintem az megszerzi ingyen is.
2010. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ingyen hogy szerezné meg??? Cd pénzbe kerül, áram pénzbe kerül, író pénzbe kerül...
2010. jún. 26. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
egy dvd 50 ft, letöltöd és kész...
2010. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az áram amivel kiírod, mire lejön, és az nem olyan szép mintha van zöld tök meg borító, és Cd matrica.
2010. jún. 26. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te sem az áramszámlát fizetted ki, amikor megvetted, szóval itt nem ez a lényeg. Sőt ilyen szinten sehol sem. A másolt játék illegális. A jogszabályok szerint készíthetsz másolatot, de csak olyan dolgokról, amiket eredetiben megvettél, és csak otthoni felhasználásra. Minden más illegális.
2010. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit sem pofátlanság, hogy te ingyér letöltögeted őket, aztán pénzért árulnád...
2010. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!