Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 2 nagyvárosi életben...

A sims 2 nagyvárosi életben az apartman házakat hogyan tudom vagy lehet-e sima házzá változtatni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sehogy, vagyis én nem tudtam sehogy sem

de akkor már én is kérdeznék egyet: én tudok apartmant épíreni, vagy csak azok vannak amik a kiegészítőhöz voltak?

2008. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az apartman házakat úgy kell kitörölni, hogy kiveszed az ajtókat. Nos, igazából csak az Egyedi elválasztó nevű ajtót kell kitörölni. Nem próbáltam, hogy ezután mi lesz, de nyilván ha kilépsz, és visszalépsz, a simek nem lesznek a telkeden. És bérházat, más szóval apartmant úgy lehet építeni, hogy Építési módban kikeresed a nyílászárókat, azon belül megkeresed az Egyedi elválasztó nevű ajtót (azt, amihez jár a lábtörlő), lerakod oda, ahova akarod a simed lakását csinálni. (Mondjuk ha egy panelházra gondolunk, el kell dönteni, hány emeletest akarsz, meg kell csinálni a bejáratot, folyosót stb. és fontos! hogy csak arra a részre tedd ezt a lábtörlős ajtót, ami a simed lakása lesz, tehát ami közös, pl. a folyosó, oda ne ilyen ajtót rakj!) Azután hívd elő a kódablakot, írd be: changelotzoning apartmentbase. Eután indítsd újra a játékot, de lehet az is elég, ha csak a szomszédságba lépsz ki, és a szomszédságban már apartmanként fogja mutatni a telket. Ha vmi. nem világos, írj privit!
2010. aug. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!