Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem nagy gond, írjatok már...

Ha nem nagy gond, írjatok már nekem néhány jó stratégiai játékot!?

Figyelt kérdés
Most, hogy itt a nyár, elég sok a szabadidőm, túl sok is, és a jó játékok már mind ki vannak játszva, már a könyökömön jönnek ki. Olvasgatni szoktam, viszont azt nem lehet egész nap csinálni. Egy idő után az is unalmas. Kipróbáltam :D Főként valami világhódítóshoz lenne kedvem, de semmilyen stratégiai játékot nem vetek meg. Játszottam a AOE -vel, szóval ezt ne ajánljátok, megvan az összes C&C is, a War Front Turning Point is, megvan a Panzers sorozat is, és még sorolhatnám. Valami olyasmire gondolok, mint például a Tropico 3, csak legyen benne valami háború is. Például ha valami diktátort játszhatnék. Egy normálisabb grafikájút ajánljatok, ha lehet. Előre is köszi :) Böngészős játékok kíméljenek :D
2010. jún. 24. 21:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, elfelejtettem írni, hogy az nem baj, ha kicsit vagy esetleg nagyon őrült :D Minél őrültebb, annál jobb :D
2010. jún. 24. 21:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Total War sorozatok egyikét ajánlanám. Egyáltalán me hajaz a Tropico 3-ra, viszont eszméletlen jó.
2010. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de el kell, hogy keserítselek, ugyanis valahogy a Total War sorozat sosem volt a kedvencem. Egynek jó volt, de számomra hiányzott belőle valami kicsi plusz. A Cossacks sorozattal is játszottam.
2010. jún. 24. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Stronkhold sorozat?nem a legújabbak de ellehet vele lenni.Settles sorozat?am meg ha itt az oldalon rákeresel pl:"Valaki tudna ajánlani egy stratégiai játékot" kidob vagy 50-et.
2010. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de hidd el, nem véletlenül raktam ki a kérdést. Azokra nem nagyon érkezett olyan válasz, ami az igényeimet kielégítené. És nem baj, hogy régiek :) És köszönöm, de ettől függetlenül továbbra is várom a javaslatokat :D
2010. jún. 24. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rise of Nations, Warhammer 40.000, Warcraft 3, Sid Meier's Civilization IV.
2010. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Heroes Of Annihilated Empire
2010. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A Rise of Nations -t kipróbálom, köszönöm kedves válaszoló :)
2010. jún. 25. 19:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon háborús...

Plants vs. Zombies

Nagyon jó játék és sokat fogsz majd vele játszani...

2010. aug. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!