Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szokott valaki online pókerezni?

Szokott valaki online pókerezni?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy egy versenynél mit jelent az, hogy Bonus Dollar. Nem rég keztem csak játszani. Hogy vagy hol lehet ezt felhasználni? Remélem érthető volt! :)
2010. jún. 24. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik pokeroldalon van ez?Én sokat játszom, de így nem tudom.Ha leírod melyiken van, megnézem.
2010. jún. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Spothlight pókeren nyertem 7.50 Bonus Dollart, de nem jelenik meg sehol, nem tudom mi az... :S :)
2010. jún. 25. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem játszom ezzel sajnos, de máshol a bonus dollar versenyeken van hogy nem a pókerszámládon hanem a főszámládon jelenik meg a pénz.Jelentkezz be az oldalon(ne a pókerbe!), ha ott sem jelenik meg akkor írj nekik egy emailt.Bocs de csak ennyit tudok segíteni.
2010. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, rendi vagy!
2010. jún. 25. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!