Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 kölcsön?

Sims 3 kölcsön?

Figyelt kérdés

Van mód arra, hogy sims3ban lehessen kölcsön kérni pénzt mondjuk szülőktől vagy valahonnan?

Most költözött el a fiatal felnőtt simem és egyelőre nem sok pénzből tud gazdálkodni konkrétan egy ágyra nincs pénze, csalni viszont nem szeretnék (ismerem: motherlode), inkább valami kölcsön a szülőktől vagy esetleg hitel?



2018. okt. 25. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alap játékban nincs ilyen opció, mod-dal be lehet rakni atm modot meg bank modot, ahol tudsz kölcsönt felvenni.
2018. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress drágaköveket meg hasonlókat azt add el őket. Vagy állítsd be hogy kleptomániás legyen a simed aztán össze tudsz lopkodni mindent a vendégségben. Én volt hogy a komplett temetőt hazavittem a portára, tele volt a kert sírkövekkel a házban meg mindenütt szellemek mászkáltak. :D Ugyanígy ellopsz pár nagy értékű dolgot aztán kész. Én amúgy nem bírnám motherlode nélkül, alap hogy úgy nyitok háztartást hogy beírom vagy 50x. Elvégre ez csak egy játék, épp elég hogy a való életben nincs pénz semmire, itt hadd építsek már csicsás házat a családnak drága kocsival meg hadd ne kelljen már minden nap melóba járniuk. :D
2018. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen eddig én is mindig használtam a csalást, de most egy kis kihívásra vágyom, hogy önerőből újítsak fel egy házat, önerőből menjek nyaralni, vegyek kocsit stb. :D

2018. okt. 26. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!