Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van aki megtudná mondani a...

Van aki megtudná mondani a játék teljes nevét? (földönkívülis)

Figyelt kérdés

Nem emlékszem a nevére sajnos. Csak azt tudom h 3 betűből állt, de ugye lehet h van mit tudom én ADI- revulotion akcion. Szóval értitek. De még annak a 3 betűs nevére sem emlékszem. Valami OBA, ABE, ABO, ADE nem tudom.


Szóval arról szólt a játék h egy vézna földönkívüli szerzet egy földönkívüli hajóról vagy talán földönkívüli börtönből szabadult ki. Sziréna hang meg minden. De ugye az egész bázisról kellett kiszabadulnia. Szóval te voltál ez a vézna űrlény. Csak előre és kicsit hátra lehetett menni,nem 3D-s h össze-vissza mászkálhattál.

Az üldözők, a valszeg börtönőrök ojan groteszkek voltak és fegyvereik voltak.

Közben találkozhattál hozzád hasonló vézna ufókkal akik sokálták a padlót és beszélhettél velük ufósan.

Te nemcsak mászkálhattál, hanem bukfencezhettél is. Asszem te is szerezhettél az őröktől fegyvert.Talán kicsit teleportálhattál,de amikor meghaltál és újra kezdhetted a játékot akkor is ojan teleportálózott.

Fura hangokat adott ki mikor kommunikáltál a sikálos társaiddal. Pl: HENÁNÁ, meg mintha fingós szerű hangot utánozott stb.

Remélem tudja valaki ennek a játéknak a címét,mert sehol sem találom. Régebben csak demoban volt meg nekem és csak rövid ideig lehetett játszani vele.

Most talán megvenném és tovább játszanék vele.

Köszi a válaszokat.



#játék #földönkívülis
2018. szept. 12. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Abe's Exoddus pl? Vagy ebből a sorozatból valamelyik másik?
2018. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első rész az Abe’s Oddysee volt, folytatása az Abe’s Exoddus. AZ első CD-n megvolt, király kis játék volt akkoriban. Ha jól emlékszem, összesen 4 része jelent meg.
2018. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hű, nagyon köszi.
2018. szept. 12. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!