Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítsen? Sims 2!

Valaki segítsen? Sims 2!

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a sims 2 -t, nem daemon tools-al mert azzal nem mentem semmire, Virtual clone drive-al tettem fel,és mikor el akarom indítani kiírja hogy :Kérjük ellenőrizd , hogy a The sims 2 : Az egyetem lemez a meghajtóban van e, és válaszd az OK-ot az alkalmazás ujrainditásához.


Mi lehet a baj?

Valaki segítsen , légyszives!!!


2010. jún. 22. 11:47
 1/7 A kérdező kommentje:
a lemez benne van a meghajtóban
2010. jún. 22. 11:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Eredeti a lemez?

Mert ha nem akkor crack kell!!!

2010. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem eredeti...mi az a crack?

h csináljam?

2010. jún. 22. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
A Crack azt jelenti, hogy törés.Vagyis másképp feltöri a játékot.A meghajtóban nézd meg a lemezkép mappáit, keresd ki a Crack mappát majd a Sims2.exe vagy ilyesmi .exe fájlt másold be a Sims 2 mappájába.Írd felül a .exe fájlt és mehet a játék:)
2010. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legelső vagyok!

Igen magyarán mondva a sims2-nek a crackét másold be abba a mappába ahová telepítetted a játékot!

2010. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincsen crack mappa, és semmilyen .exe fájl sem....
2010. jún. 23. 13:34
 7/7 anonim válasza:
TSbin mappa kell
2010. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!